www.sudzibas.lv salons MELLA.LV Klientu apkalposhana

salons MELLA.LV - Klientu apkalposhana

Sveikas miiljaas meitenes, ja veelaties pieaudzeet matus salonaa mella.lv, noteikti neizveelaties meistari Inesi, pirmo reizi muuzhaa jutos tik slikti aizejot uz salonu, ljoti nelaipna un asa pret klientu. Liku pieaudzeetos matus un gaaju uz sho salonu ar prieku, jo beidzot biju piepildiijusi sapni par gariem matiem, tachu jaasaka, kad iegaaju salonaa, mani pretii sagaidiija vinja ar akmens seju un pat labdien nepateica.. Kad ieraudziiju vinju nodomaaju, ka vispaar vairs neveelos nekaadu matu pieaudzeeshanu..
Man blakus straadaaja cita meistare, kura bija ljoti laipna ( ar ljoti gariem, melniem matiem ), kas veel vairaak lika sajust atshkjiriibu kas ir normaala attieksme pret cilveeku un kas ir uzpuutiiga un njirgaajosha attieksme kaada taa bija Inesei, kura man pat negribiigi paskaidroja kas un kaa jaadara peec pieaudzeeshanas procesa. Darbu vinja veica aatri un bija taada sajuuta, ka nezin kaa vien aatraak tik valjaa, turklaat turpinaaja izteikt pieziimes par manu matu staavokli, ka nezin kaa vinjus iztaisnot jo man bija cholka tolaik.
Viss, ko veeleejos pateikt bija tas, ka noteikti shajaa salonaa vairs neveelos atgriezties, jo attieksme meistarei taada, ka laipni gaidiiti tur ir tikai slaveniibas.

B