www.sudzibas.lv Salons "Megija" Attieksme pret klientu

Salons "Megija" - Attieksme pret klientu

Pāris mēnešus atpakaļ šijā salonā ("Megija", kas atrodas Saldū) pierakstījos pie manikīra. Atnākot uz salonu, ar domu, ka sakopšu savus nadziņus pasākumam priekš vakara, sieviete, kas stāvēja aiz reģistrācijas letes bija neizpratnē, ko es šeit salonā tik agri darot, jo manikīram pierakstu uz rītu neesot. Sieviete ar blondajiem matiem šo tekstu nobēra ar visdziļāko vienaldzību un aizgāja uz blakusteplu tīrīt grīdu vai ko tamlīdzīgu. Attieksme briesmīga, tonis, kādā ar mani runāja bija vienkārši pabriesmīgs - tik jau mēs tādas svarīgas, ka nu tikai! Pati darbeniece negarastāvoklī, pat necentās noskaidrot kas īsti un kā, vienkārši pameta mani koridorā un viss.Varēja tak piezvanīt tai manikīrei un uzjautāt, varbūt, ka kļūdas pēc vienkārši bija kāds aizmirsis mani atzīmēt! Nju tur kādai ir vērts padomāt vai šī profesija ir priekš viņas, jo ar tādu attieksmi var tikai ielas slaucīt!!!

L Lol 14.12.2011

Neapkakaajies tikai...

M mja 14.12.2011

Martinj, viss ekrans ar siekalam noskiests?