salons Maruss Salaspilī - manikīre Sveta

Pa telefonu pierakstījos pie manikīra, vēl piebildu ka man vajag atjaunot gēla nagus, jā viss ok, nākat tad un tad, būs jums meitene Sveta.
OK. Aizgāju norunātajā dienā un laikā. Kad manikīre ieraudzīja ka man ir gēla nagi, viņa saka ka veņa neliekot gēlu, bet gan geliš, es saku , bet kad zvanīju es teicuun man atbildēja jā jā. Nu labi izgājām no situācijas, noņēma man gēlu , uztaisīja manikīru un uzlika gelīš, ja TO TĀ VAR NOSAUKT. Teica ka pēc trīs nedēļām jātaisa atkal, ok.
Izgāju ārā pārsalusi, jo kabinetā bija ļoti auksts, sildītāju ieslēdza tikai pusstundu pirms beigām, neskatoties ka es nosēdēju divas ar pusstundas.
Aizgāju uz darbu , man kolēģes ieraudzīja nagus šausminājās, kas tā taisa, tie nav nekādi geliš. un tik nekvalitatīvi. BET PATS LABĀKAIS BIJA TAS KA MAN VISA NAGU LAKA NONĀCA JAU PĒC DIVĀM DIENĀM , NESAGAIDĪJU PAT NEDĒĻU.
LIELAIS FUI ŠITAM SALONAM, NEISAKU NEVIENAM IET PIE MANIKĪRES SVETAS.

1 123 14.06.2014

Tā ir, ka administrators (vai arī Jūs) nesaprot, ko Jūs vēlaties darīt ar nagiem. Varbūt tādēļ, ka tas ir krievvalodīgs salons tomēr. Gan jau nesaprata domu. Vai arī atšķirību starp gēlu un gēllaku.