www.sudzibas.lv Salons MAIJA Valodu zināšana, cenas.

Salons Maija - Valodu zināšana, cenas.

Šodien aizgāju nogriezt matus (Tikai nogriezt, nekāda veidošana, krāsošana, u. T. T. Nebija nepieciešama), pirmais, kas mani sagaida ir ļoti laipni cilvēki, viss liekas jauki. Es gaidu, kamēr atnāk mana friziere. Sagaidu, un protams, ka runā krieviski. Es viņai skaidri un gaiši pasaku - es ļoti atvainojos, es nerunāju krieviski. Viņa vēl turpina runāt krieviski, es atkal saku to pašu. Labi, sāk griezt matus - atkal runā krieviski. Ir jāzina valsts valoda, ja strādā latvijā. Un man pilnībā neinteresē, ka tagad saņemšu apvainojumus, ka nerunāju krieviski, bet, es ļoti atvainojos, man ir viena maza valsts, kur varu runāt latviski, krievu valodīgajiem ir sava valsts, kur viņi var runāt savā valodā. Otra lieta - cenas. Runājot ar darbinieci, prasīju, cik maksā matu griezums, arī internetā, skaidri un gaiši, rakstīts - 25 eur. Beigās samaksāju 37 eur. Un atbilde bija - nē, internetā tā nav rakstīts. Un kā jau parasti neviens neko nezina.

R Raimonds23 03.03.2015

Tur visi ir darbinieki ir krieviksi runājošie.

ilmaars 04.03.2015

Aizej uz "Luksa šarmu'' - tur stundu no vietas arī mēģina saprast, ko tu no viņiem gribi panākt.

D dvaiks 04.03.2015

Aha. Pie manis atbrauca paziņa strādāt no Maķedonijas. Viņam arī teica viena pārdevēja, ka lai tas runājot valsts valodā, būdams Latvijā pirmo reizi un nodzīvojoties 2 dienas.

Cilvēkiem nemaz prātā neienāk, ka ja kāds nerunā Latviski, tas nenozīmē to, ka viņš uzreiz ir krievs, un nenozīmē to, ka nav iemācījies valodu.