www.sudzibas.lv Salons MAIJA Slikts serviss, pārāk augstas cenas, nekāds rezultāts

Salons Maija - Slikts serviss, pārāk augstas cenas, nekāds rezultāts

Neesmu nekad atstājusi nevienu atsauksmi par kādu vietu vai servisu, bet šajā gadījumā klusēt es nevaru. Noteikti nevienam neiesaku šo salonu. Absolūti nedraudzīga attieksme. Un mūsu valsts valoda ir latviešu, kurā ar mani nesarunājās! Meistare nesaprata mani un es nesapratu viņu, jo viņa nezināja mūsu valsts valodu! Pavadīju tur vairāk kā 4 stundas un rezultāts nekāds, principā atšķirību nekādu neredzēju matos... Par ko samaksāju 100 eiro! Šis salons noteikti ir pārāk augstu novērtēts tikai dēļ skaistām bildēm instagramā.
Mana pieredze - iztērēts laiks, nauda un rezultāts nekāds.
Un kā var pieņemt darbā kādu kurš nerunā valsts valodā? Turklāt tik “prestižā” salonā.

22.08.2019

Lo

Tu Turkey901 23.08.2019

Labi meistari bieži vien tiek piesaistīi arī no ārzemēm, tāpat arī vieslektori un meistarklašu vadītāji/ dalībnieki, un neviens tajos nav tik fašistiski noskaņots kā Jūs šajā situācijā!

Lo Loreta Roce 23.08.2019

Nekādu problēmu tad lūdzu vispasaules valodu - angļu! Varu ideāli sazināties angļu valodā, ja kāds ir no ārzemēm. Bet šis nebija tas gadījums.. Meistare dzīvo Latvijā bet saziņa bija krieviski, kas man nav pieņemami.

Tu Turkey901 23.08.2019

Kas tad mums ir vispasaules centrs, Amerika vai UK?!
Kas noteica vispasaules valodu?!

Kas noteica vispasaules valodu?! Nagļičani un amerikāņi!

Rx RXX 23.08.2019

Nu valodas barjerai bija jābūt sarkanajam karodzinam, ka jāmūk no šī salona...Ko gan citu varēja sagaidīt? Pašam arī dažreiz jāpieslēdzas, jāizvērtē situācija!

Lo Loreta Roce 23.08.2019

Izskatās ka jūs izlasījāt sūdzību tikai par valodu. Nav runa tikai par to, bet tas ir viens no faktoriem.

Выпей йаду! И убейся ап стенку!

Нация неудачников...

"Veksmes vēsture" нации неудачников!