www.sudzibas.lv Salons MAIJA Slikts serviss, pārāk augstas cenas, nekāds rezultāts

Salons Maija - Slikts serviss, pārāk augstas cenas, nekāds rezultāts

Neesmu nekad atstājusi nevienu atsauksmi par kādu vietu vai servisu, bet šajā gadījumā klusēt es nevaru. Noteikti nevienam neiesaku šo salonu. Absolūti nedraudzīga attieksme. Un mūsu valsts valoda ir latviešu, kurā ar mani nesarunājās! Meistare nesaprata mani un es nesapratu viņu, jo viņa nezināja mūsu valsts valodu! Pavadīju tur vairāk kā 4 stundas un rezultāts nekāds, principā atšķirību nekādu neredzēju matos... Par ko samaksāju 100 eiro! Šis salons noteikti ir pārāk augstu novērtēts tikai dēļ skaistām bildēm instagramā.
Mana pieredze - iztērēts laiks, nauda un rezultāts nekāds.
Un kā var pieņemt darbā kādu kurš nerunā valsts valodā? Turklāt tik “prestižā” salonā.

22.08.2019

L

T Turkey901 23.08.2019

Labi meistari bieži vien tiek piesaistīi arī no ārzemēm, tāpat arī vieslektori un meistarklašu vadītāji/ dalībnieki, un neviens tajos nav tik fašistiski noskaņots kā Jūs šajā situācijā!

L Loreta Roce 23.08.2019

Nekādu problēmu tad lūdzu vispasaules valodu - angļu! Varu ideāli sazināties angļu valodā, ja kāds ir no ārzemēm. Bet šis nebija tas gadījums.. Meistare dzīvo Latvijā bet saziņa bija krieviski, kas man nav pieņemami.

T Turkey901 23.08.2019

Kas tad mums ir vispasaules centrs, Amerika vai UK?!
Kas noteica vispasaules valodu?!

Kas noteica vispasaules valodu?! Nagļičani un amerikāņi!

G Galdnieka Dēls 13.02.2020

Laikam jau paši cilvēki, ņemot vērā, ka angļu valoda ir visizplatītākā valoda, ko cilvēki prot, neskaitot dzimto. Pēc datiem ir 750 miljoni tādu cilvēku, kamēr nākamā ir Hindu, kurai ir tikai 270 miljoni. (hihihi)

R RXX 23.08.2019

Nu valodas barjerai bija jābūt sarkanajam karodzinam, ka jāmūk no šī salona...Ko gan citu varēja sagaidīt? Pašam arī dažreiz jāpieslēdzas, jāizvērtē situācija!

L Loreta Roce 23.08.2019

Izskatās ka jūs izlasījāt sūdzību tikai par valodu. Nav runa tikai par to, bet tas ir viens no faktoriem.

Выпей йаду! И убейся ап стенку!

Нация неудачников...

"Veksmes vēsture" нации неудачников!

E Edvards Jumpravnieks 13.01.2020

Biju sodien salona, nekvalitativi paveikts darbs, nozeloju, nevienam nekad neiesaku.

T Turkey901 13.01.2020

Slikti novaksēja ap da*ktu?!

Uz ieejas rakstits,matu griezums no 25e
Nogriezot matus nacas samaksat 35e vien par parastu matu griezumu,kas nav ne stiligs,sanak ka cenas noraditas nepareizi
Plus rakstits jauniesiem lidz 25g atlaide 20% kura darbojas tikai ar isic kartibet ar pasi ne,kops kura laika nevaru apliecinat vecumuar pasi,turklat par isic kartiuz ieejs ari nav rakstits ,vsmz griezums chotkijs,cheku ja kas man iedeva tikai tad kad atgriezos atpakal pajautat ka tad ar atlaidi !

T Turkey901 09.02.2020

Jaunieši ar Isic karti ir studenti, tātad atlaide ir studentiem, kā arī tas, ka griezuma cena sākas ar 25 Eiro, nenozīmē, ka tas Jums izmaksās 25 Eiro, iespējams, 25 Eiro maksā griezums "ezītis" ar mašīnīti, Jums, acīmredzot, būs izvēlēts kas dārgāks.

Labi ja jau atlaides ar isic karti ir studentiem,tad kapec uz ieejas rakstits atlaide 20% jauniesiem lidz 25 gadiem(jauniesiem) nevis studentiem

Saivii 13.02.2020

Darbaa pienjemt var, bet juus kaa kliente arii vareejaat atteikties no pakalpojuma valodaa,kura jums nav saprotama ...