www.sudzibas.lv Salons MAIJA Slikts serviss, pārāk augstas cenas, nekāds rezultāts

Salons Maija - Slikts serviss, pārāk augstas cenas, nekāds rezultāts

Neesmu nekad atstājusi nevienu atsauksmi par kādu vietu vai servisu, bet šajā gadījumā klusēt es nevaru. Noteikti nevienam neiesaku šo salonu. Absolūti nedraudzīga attieksme. Un mūsu valsts valoda ir latviešu, kurā ar mani nesarunājās! Meistare nesaprata mani un es nesapratu viņu, jo viņa nezināja mūsu valsts valodu! Pavadīju tur vairāk kā 4 stundas un rezultāts nekāds, principā atšķirību nekādu neredzēju matos... Par ko samaksāju 100 eiro! Šis salons noteikti ir pārāk augstu novērtēts tikai dēļ skaistām bildēm instagramā.
Mana pieredze - iztērēts laiks, nauda un rezultāts nekāds.
Un kā var pieņemt darbā kādu kurš nerunā valsts valodā? Turklāt tik “prestižā” salonā.

22.08.2019

R RXX 23.08.2019

Nu valodas barjerai bija jābūt sarkanajam karodzinam, ka jāmūk no šī salona...Ko gan citu varēja sagaidīt? Pašam arī dažreiz jāpieslēdzas, jāizvērtē situācija!

S Santa Bite 23.08.2019

Izskatās ka jūs izlasījāt sūdzību tikai par valodu. Nav runa tikai par to, bet tas ir viens no faktoriem.

Uz ieejas rakstits,matu griezums no 25e
Nogriezot matus nacas samaksat 35e vien par parastu matu griezumu,kas nav ne stiligs,sanak ka cenas noraditas nepareizi
Plus rakstits jauniesiem lidz 25g atlaide 20% kura darbojas tikai ar isic kartibet ar pasi ne,kops kura laika nevaru apliecinat vecumuar pasi,turklat par isic kartiuz ieejs ari nav rakstits ,vsmz griezums chotkijs,cheku ja kas man iedeva tikai tad kad atgriezos atpakal pajautat ka tad ar atlaidi !

Labi ja jau atlaides ar isic karti ir studentiem,tad kapec uz ieejas rakstits atlaide 20% jauniesiem lidz 25 gadiem(jauniesiem) nevis studentiem

Saivii 13.02.2020

Darbaa pienjemt var, bet juus kaa kliente arii vareejaat atteikties no pakalpojuma valodaa,kura jums nav saprotama ...