www.sudzibas.lv Salons MAIJA Nekvalitatīvs pakalpojums, neadekvāta cena, neprofesionāla attieksme

Salons Maija - Nekvalitatīvs pakalpojums, neadekvāta cena, neprofesionāla attieksme

Salons maija. Šausmīgi novīlos.. Nekad, nekad tur vairs pati neiešu un nevienam citam arī neiesaku! Man nupat bija situācija, kad steidzami vajadzēja nofrizēties un tuvumā pagadījās brīvības ielas 128 salons maija. Darbinieki - vieni krievi, kuri latviski runā ļoooti švaki. Frizieris bija nu tik lēns un neveikls, kādu vēl nekad mūžā sastapusi nebiju. Folijās manas šķipsnas tina gandrīz 2 stundas!! Pirmie, ko ietina, balinājās tik ilgi! Es viņam to aizrādīju, viņš atrunājās, ka esot ielicis vāju balinātāju. Pēc tam viņš tina matus laukā un ar pirkstiem tos stiepa, sajūta nebija patīkama, nedomāju, ka tas matiem bija labi. Pēc tam piedāvāja matus ietonēt, droši vien tāpēc, jo nebija vienmērīgi izbalinājušies. Piekritu, jo redzēju, ka neizskatās labi. Pirmo reizi ko tādu piedzīvoju. Jutos neomulīgi, atmosfēra salonā neforša. Pēc tam grieza, gorījās man apkārt, tik ilgi, nevarēju jau vairs nosēdēt. Tik šausmīgi neveikls frizieris, nepārdomātām, neprofesionālām kustībām, traucējošām, kļūdainām darbībām. Pats kā bilde sataisījies, galīgi neiet kopā ar pakalpojuma kvalitātes līmeni. Kad neizrādīju nekādu vēlmi pāriet uz krievu valodu, viņš ar mani praktiski gandrīz nekomunicēja. Parādīja man manu pakausi spogulī, nesaprotu, ko viņš tur tik ilgi vispār bija darījis. Jau ātri vien aptvēru, ka rezultāts mani neapmierinās un liks vilties, bet jāsēž jau vien bij, jo kur tad skriešu prom ar folijām matos..Par šķipsnu balināšanu, ietonēšanu un mazliet apgriešanu paprasīja 63 eur. Kasiere bezkaunīgi uzkrītoši prom skatījās, čeku neizsita. Man tik slikti bija, ka es pat nespēju noreaģēt, lai pieprasītu vismaz čeku. Tizli, ka nenoreaģēju, joprojām sev pārmetu. Bet nu, ai nu, katram gadās neforšumi. Neiesaku salonu maija!

D

H hrenhrenhren 10.04.2015

pati izklausies neadekvaata. un frizieris normaals izklausaas.kaut kada slimaa.

M mierigaa 11.04.2015

hrenhrenhren izklausies tizla

H harypery 11.04.2015

mierigaa tu ko, pavisam nojuugusies???
ameeba nedaneesaataa.

G gorillaaam 11.04.2015

duuna un mieriga izklausas vienaadi viena un taa pati, neadekvaataa indiviide. negribas saukt protams par cilveku tik debilu kuci he he
maza piebilde, shadam debilam kuceem rodas tikpat debili debilodoiidi, kaa reiz 20+ debilaa paaudze.

A Anton Kuzminn 11.04.2015

duuna вот долбоёбка . Б.яяяяя...нет слов...выразиться без мата...ну пожалуй скажу только одно...дурка отдыхает!

A Anton Kuzminn 11.04.2015

больная на голову истеричка )))