www.sudzibas.lv Salons MAIJA Matu taisnošana ar keratīnu

Salons Maija - Matu taisnošana ar keratīnu

Sveiki.Vēlos brīdināt visus ,kas vēlas apmeklēt šo salonu-frizētavu. Padomājiet pirms dodieties te tērēt savu naudiņu, jo varat palikt ar garu degunu. Mani pārsteidza tas, ka ar frizieri bija jārunā krievu valodā, jo viņa ne vārda nesaprata latviski. Ok, problēmas tas man nesagādāja, tomēr visai glīti tas nebija, bet ne par to ir stāsts..Biju pierakstījusies uz keratīna taisnošanu. Keratīns matos tika likts ārkārtīgi skopi, turklāt procesa laikā frizierei aptrūkās keratīns un tik dzirdēju, kā viņa ar otru frizieri aiz sienas sarunājas, ka jāpārgriež pudele, lai izskasītu pēdējo, kas tajā atlicis no keratīna. Žēl, ka tobrīd paklusēju, jo trešās dienas rītā mani nemazgātie mati bija pūkaini un izskatījās ļoti neveselīgi, lai gan biju ievērojusi visus noteikumus. Acīmredzot keratīns bija par maz un nešaubos arī, ka lētākais mēsls, ko var iegādāties. Par šo procedūru man nokāsa 65eur.. lieki teikt par neko. Kas vēl.. tobrīd frizētavā atradās vēl viena sieviete, kurai krāsoja matus 2-3 reizes, jo friziere pēc otrās krāsošanas noteica,ka viņai neesot sanācis!!!!Tāpēc brīdinu, dāmas, esiet piesardzīgas!

D