www.sudzibas.lv Salons MAIJA Germans Konišs

Salons Maija - Germans Konišs

Maijas saloniem de Luxe ieteikums pārskatīt cenrādi jūsu "art direktoriem". Germans Konišs vienkārši "halturē" nevis strādā. Ja es atnācu pie art direktora (piem. Germans Konišs) es par 40 Ls gribu attiecīgu pakalpojumu - labu frizūru, nevis vienkārši "halturu". Kauns tādiem frizieriem!

U

B brrr 24.03.2010

Герман хороший мастер для клиента в первый раз, т.е. для нового клиента, чтобы "наживку заглотил". мне на 2 раз лишь 1 см состриг, чуть профилировал - вуаля, 40 лат в кармане! и я вовсе не сгущаю краски - обидно, что, так называемый мастер так халтурит.

M maRita 24.03.2010

zini, katrs maksā pēc sava idiotisma koificenta!!!
pilsētā ir tūkstošiem salonu ar brīnišķīgiem meistariem, , , kur griezums + veidojums maksā 10 ls!!!
bet ja gribās blisināt pieaudzētās skropstas, un turoties pie smadzenītēm ar gēla nadziņiem, vaimanāt par sabojāto bkondo galvu----maksā kautvai 100 ls.

T Tatjana 17.07.2010

Dorogie devushki!Esli vi ne mozete sebe pozvolitj sebe takogo mastera, to nechego ego obvinjatj chto on ploxoj master. Idite v deshjovuju parikmaxershskuju i za 15 - 20 ls strigitesj, krastesj i ukladivajtesj. Maija de Lux odin iz samix xoroshix i dorogix salonov v Riga i u nix estj svoj cennik. Esli vi idjote tuda i otdajote svoi poslednie denjgi, to ne nado polivatj grjazju mastera za to, chto on vzjal s vas 40 ls za to, chto slegka podstrig i ulozil vam volosi. Dlja takogo salona i takogo visokoklassnogo mastera eto normaljnaja cena.

M Martins 08.09.2010

Germans, darga, ir loti labs frizieris, tikko pie vina biju, mani parsteidza uzmaniba un perfektums, ka vins nemas ap maniem matiem, esmu bijis frizieru salona Ritz hotel London un Paris, tikai tur griez un veido matus lidzigi Germanam, Latvija viennozimigi labakais, ja ne viens no labakajiem frizieriem Eiropa!

M maRita 08.09.2010

ha-ha... zilajiem laikam patīk veiklas roku kustības-maigi skarot citas ķermeņa daļas, , , , bet tas NAV PROFESIOLĀNISMS>
un tas nemaksā tādu naudu.
Ja kas, pašam meistaram derētu dažreiz izmazgāt savus matus...

B Buduwijparihmaher 28.11.2011

Znaete. Ja bila u etogo Germana. On ne opratnij celovek so strawnimi ne mitimi volosami i uzasnim imidzem. Mne plevat cto on takoe. Ja ego diplomov ne videla. Za dekapirovannije ja 80 lat platit ne stala, kak on viscital, a prosto kinula ego. Eta cena togo zasluzivala. Potomu cto sredstvo, kotorim on bi dekapiroval, stoit 6 dollarov za butilocku. Na moi volosi srednej dlini - takih maksimum 3 uwlo bi. Vmeste s ego SUPER rabotoj, eta procedura ne dolzna bolwe 10 lat stoit so vsemi nalogami (kotorije eta parihmaherskaja tocno ne platit, potomu cto NIKOGDA ne vibivaet cek!). Ucitivaja to, cto parihmaherskaja eti sredstva ne v wtucnom variante pokupaet, a optom, eto prosto DEBILOM nado bit, cto bi im podarit eti dengi.
A kommentarii pro to kakoj on horowij, nebos sam German i piwet na dosuge. Emu ved delat necego - ni kto k nemu za takie babki ne hodit.