Maija

Neiesaku salonu "Maija" Jugla!
Kad laukos man grieza matus par 2,- Ls kvalitāte bija daudz labāka!

Visa mugura ar matiem (neviena citā salonā man tā nav gadijies)
Ar matu mašīnu saskrāpēts kakls
Friziere vispār nesaprot Latviešu valodu, un nemaz nemēģina

K

S Sanita 25.04.2008

Šķiet, ka Zolitūdes Maijā neviena friziere nesaprot latviešu valodu. Un attieksme arī šokē. Kad mēģināju savas vēlmes izstāstīt krievu valodā, frizierēm nepietrūka bezkaunības savā starpā paņirgt pa manām krievu val. zināšanām.

Z Zanda 11.09.2008

Zolitūdes , , Maijā, , neejiet pie kosmetologa. Elementārās pieklājības, ētikas visār neeksistē - nav nekādas saprašanas par darbu ar klientu.
Ļoti žēlbet pati kosmetoloģe iepriekšējā vakarā bija izklaidējusies, tādēļ man visu procedūras laiku bija jāelpo alkohola dvinga, tas bija šausmīgi...
Man protams tika norādīts kāda man ir āda u.t.t. Kosmetoloģe pati bez iemesla neskaitāmas reizes gāja laukā no kabineta - laikam iepriekšējā vakara labi bija gājis, ka laiku pa laikam viņai laikam sametās slikti.