V Viktorijag 07.01.2014

Зашла в октябре покрасить волосы, и лишилась в этом 'салончике' золотых серёжек. Парикмахер сказала что лучше будет снять, и положила себе в ящик. В конце я про них совсем забыла и ушла, вспомнила на улице через 15 минут, что серёжки там оставила. Вернувшись и попросив обратно, она мне говорит: 'а вы же их забрали с собой '. Не испугавшись угроз, ничего не отдала. Есть же твари! Желаю этой с*ке всего плохого!

L Lindux_ 07.01.2014

Sausmas!!!Vajadzeja noteikti zinot policijai..pat tad, ja neatgutu auskarinus vismaz salonam un pasai frizierei butu loti nepatikama situacija!!

K kasandra 25.02.2014

Ilgi gan Tu domaji uzrakstit so sudzibu no pagajusa gada oktobra-sa gada janvarim.Es tur esmu bijusi un ari turpmak iesu, izmantoju gan friziera, gan manikira pakalpojumus.Pasi esat vainigi ka savas svarigas lietas neturat pie sevim.ja tu butu pietiekami gudra tad savus auskarus ieliktu somina vai macina, un kas atiecas uz gardarobi, neviena gardarobes neness atbildibu par atstatam vai pazaudetam lietam.
Es esmu apmieinata tur ar visu veida servisu.