www.sudzibas.lv Salons Kolonna, T/c Akropole Nekvalitatīvs pakalpojums

Salons Kolonna, T/c Akropole - Nekvalitatīvs pakalpojums

Neiesaku šo salonu, ja gribas matiem lokas.
Šajā salonā liku ilgviļņus (to daru jau vairākus gadus pie citā salonā un vienmēr viss bija lieliski) , bet šoreiz šajā salonā rezultāts šausmīgs - mati tika ļoti sabojāti, daudzas šķipsnas salūza un no maniem garajiem matiem daudzviet palika pāri tikai daži cm matu. Ilgviļņu efekts arī bija tikai vienu dienu. Ļoti žēl, ka tika sniegts šausmīgs pakalpojums pa lielu summu, bet ļoti nekvalitatīvi. Nemaz nerunājot par to, ka friziere bija šausmīgi sapīpējušies un man kā nesmēķētājai viņas klātbūtne ar cigarešu aromātu bija nepatīkama.
Neiesaku šajā salonā likt ilgviļņus. Salons piedāvā pakalpojumu, kuru tā darbinieki nevar izpildīt.

D

Z zpsk 18.02.2020

они ничего сделать не могут маникюр даже обыкновенный. Подпилить одинаково все ногти не могут. ногти разной длины. После маникюра остается грубая кожа, которую не удалили.
Цена на услуги повышается а качество услуг падает все больше.
Также с укладкой волос. И всем остальным. Коррекция бровей.
Делается все некачественно. Формально. Вроде что то возится, что то делает, а результат плохой - некачественный.
Во всяком случае таких денег не стоит.
Качество бесплатного практиканта, когда клиенту приплачивают.
А тут наоборот -платишь такие деньги и еще расстраиваешься из-за плохого качества.

Z zpsk 18.02.2020

сколько читаю жалоб на них, ничего не меняется.