www.sudzibas.lv salons Klērs cenas, apkalpošana

salons Klērs - cenas, apkalpošana

Iegriezos šajā skaistumkopšanas veikalā, lai iegādātos nepieciešamos materiālus skropstu pieaudzēšanai. Paņēmu visu, kas man bija nepieciešams, izgāju no veikala un tikai tad sapratu, ka esmu samaksājusi kādus 10 EUR vairāk, nekā vajadzēja. Mana vaina, ka nesekoju līdzi visam notiekošajam pie kases!!! Protams, gāju atpakaļ uz to pašu veikalu, lai noskaidrotu, kāpēc šis pārpratums notika. Pārdevējs man skaidroja, ka norādītās cenas ir tikai ar klienta karti (cenas bez klienta kartes nav norādītas, nebija arī nekur info, ka norādītās cenas ir tikai ar šīm kartēm), kad teicu, ka vēlos iegādāties karti - izrādās, to var iegādāties tikai uzrādot apliecību, ka esi pabeidzis kādu skaistumkopšanas skolu (tas arī netika brīdināts!). Neesmu no Rīgas, tāpēc uzrādīt dokumentu nebija tik viegli! Preci viņš atpakaļ arī nepieņēma, kaut gan čeku biju saglabājusi. Pārdevējs pat neatvainojās. Tā arī vairs neesmu gājusi uz šo veikalu iepirkties un droši zinu, ka vairs neiešu. Jūtos apkrāpta!!! Iesaku visiem uzmanīties. Attieksme vienkārši DRAUSMĪGA!!!

Ar cieņu, Ieva

N

M mur 02.02.2014

Dažreiz iepērkos veikalā Klers.Neesmu friziere, tādēļ pērku savām vajadzībām.Tur ir norādītas 2 cenas nevis 1 cena. Man liekas ir loģiski, ka veikalā tev tā vienkārši nēpārdos pa lētāko cenu.Tādēļ ir jāpajautā pirms pirkšanas, kā var saņemt atlaidi u tt. Iepērkos pāris reizes arī citos profesionālos veikalos un tur ir tāda paša prakse.Atlaide var saņemt tikai profesionāls frizieris.Es godīgi sakot neredzu krāpšanu, bet autora ne ļoti "gudru" prātu.