Salons KATALINA, frizetava - nodedzināti mati

Esmu gatava nosist šī salona frizieri Ingu. Manus skaistos, garos, veselīgos blondos matus tā nodedzināja šokolādes keratīna taisnošanas procedūrā tā, ka man nācās viņus nogriezt. Tik dusmīga sen neesmu bijusi, kur nu vēl raudājusi dēļ matiem. Nezināju, ka izmantojot mūsdienīgus skaistumkopšanas līdzekļus vēl ir iespējams palikt bez matiem. Turklāt šī skaitās kopjoša procedūra. Sviests!

I

- -fantazy- 12.05.2011

Keratīna taisnošana arī ir ārstnieciska un kopjoša procedūra, bet ja to nemāk pareizi veikt, tad tas sabojā matus līdz pēdējam. Lieku keratīnu jau gadu regulāri savos matos, bet nekad tie nav sadedzināti vai kā savādāk sabojāti... Vnk eju pie šīs jomas speciālistiem, kas ar to jau gadiem nodarbojās... Tiešām žēl, ka Tev tā gadījies. Lai veicas matus ataudzēt! ;)

E Eseessesesesesees 12.05.2011

Arii gribeeju teikt, ka viss ir atkariigs no meistara profesionalitaates, proceduura pati par sevi nav slikta..

D Diāna 21.10.2011

Patiesībā esmu veikusi šajā salonā taisnošanu pēc akcijas. Biju apmierināta, jo efekts turējās pat bez visiem šampūniem 2, 5 mēnešus. Tagad uztaisīju citā salonā, un tur gan bija sviests. Laikam jau tā ir veiksme vai neveiksme.