Salons Kamene

salona strādā pilnīgi neprofesionāļi, īpaši friziere INGA - pilnīgs bezpriģels, tad, kad aizradiju, ka vina griez pa īsu sāka uz manīm kliegt un aurot ko es vispār iedomajos. Bet man nogrieza pa īsu vairāk kā 8 cm!!!!Salona vadītāja uzstāja, ka taisnība ir tai nenormālajai frizierei.

L L 07.05.2007

Cik zheel... garos ilgi audzetos matus galinju apgrieshanas vietaa njem un noceerp 8 cm :( Trakaa frziere.

T Tauta 01.11.2010

Un es kā tāda aita, sēdēju boliju acis un ļāvu lai man griež nost. Jutos kā piesieta pie krēsla. Mūldēt gan vajag mācēt.

V Vava 01.11.2010

Varbūt tie 8 cm bija ķīmisko ilgviļņu, krāšošanas, balināšanas un kā vel tur rezultāts un friziere apgrieza bojātos matus.
Vispār sūdzība nesakarīga- nekā konkrēta.

P peellux 19.06.2013

šajā salonā ir satriecoša meistarīte Jolanta, veic manikīru/pedikīru! Eju jau otro gadu, strādā ļoti cītīgi un uzmanīgi!