www.sudzibas.lv Salons "IKEA Mēbeles" / "Zviedru Virtuves" Negodīga rīcība, līguma neievērošana

Salons "IKEA Mēbeles" / "Zviedru Virtuves" - Negodīga rīcība, līguma neievērošana

Gribēju pastāstīt par tādu uzņēmumu IKEA Virtuves vai Zviedru Virtuves, kā nu viņus tu sauktu. Viņi bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem irkrāpj naudu no klientiem, bez iemesla paceļ cenas un neievērojo līguma nosacījumus. Viņi piedāvā komplektēt un iegādāties Jūsu kārotās virtuves mēbeles, kā arī citas mēbeles no IKEA. Sākumā norunāto 25-30% uzcenojuma vietā viņi izveido 50% uzcenojumu precēm, to slēpjot. Viņi arī neievēro līguma nosacījumus par preces piegādes laiku, kā arī nepiegādātajiem produktiem. IESAKU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEILAISTIES DARBĪBĀS AR ŠO UZŅĒMUMU. Lētāk tomēr ir pašiem aizbraukt uz jebkuru no Eiropas IKEA nekā pasūtīt mēbeles no viņiem.

L Ligsis 20.12.2014

Iesniedzu šim kantorim virtuves plānu ar lūgumu pēc skicēm. Gribējām pasūtīt ne tikai virtuvi, bet arī visu pārējo. Kad skices nesaņēmu, aizbraucu otro reizi un mani plāni bija ierakti papīru kaudzē. Tas bija oktobrī, bet skices neesmu saņēmusi vēl tagad. Pēc augstāk minētā komentāra saprotu, ka labi vien ir! Uzticība šai iestādei man ir zudusi.

L Lina26 19.01.2016

Ja šīs Zviedru virtuves ir Vienibas gatve,tad piekrītu visam iepriekš minētajam.
IESAKU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEILAISTIES DARBĪBĀS AR ŠO UZŅĒMUMU_-Nu te es arī pilnīgi piekrītu.Sīki neizklāstīšu mūsu komunikāciju ar šo iestādi(ja to var saukt par komunikāciju),bet gribu ieteikt cilvēkiem,nekādā gadijumā neuzticēties viniem! Ja sola labu cenu,tad gaidiet pēc tam procentus virsū.Ļoti neprofesionāla strādā,ļoti nekvalitatīva uzstādīšana.Pēc šīs iestādes darba,daļa bija jāpārtaisa,jo viņi nebija ar mieru savas kļūdas labot!

T Taisnībasmeklētājs 11.05.2017

Zviedru Virtuves ir pilnīgi krāpnieki. Pilnīgi piekrītu iepriekš teiktajam. Viņu uzcenojums ir kosmisks. Un Tāmēs neparādās konkrētu pozīciju cenas, bet ggan neskaidri vienību nosaukumi, piemērām: komplekts atvikņu blokiem u.t.t. Mīļie draugi neuzķeraties!
Aizbraukt uz Lietuvu un pieiet pie virtuves mēbeļu nodaļas ir vienkārši un galvenais lēti. Ar auto braucot , tas neko nemaksās. Tur par VELTI profesionāļi uztaisīs visu virtuves kompletu, izcenos un iedos uz vietas.
PAR LAIMI LATVIJĀ TŪLĪT IENĀKS IKEA UN ŠIM KANTORIM BŪS BEIGAS.
Esmu ļoti neapmierināta. Tas vispār beigās nebija lētāk kā Columbini Casa virtuves piedāvājums.

H Hugo Ziediņš 13.11.2018

Man tieši tā pat sanāca!