www.sudzibas.lv Salons IF Neprofesionāls manikīrs!

Skaistuma salons IF - Neprofesionāls manikīrs!

Nonācu šajā salonā ar Zizu Kupnu Gelish manikīram. Čigāniska izskata manikīre vispirms 15 min meklēja laku, ķepsēja uz maniem nagiem vienu pēc otras un prasīja, vai būs īstā, kaut gan izvēlējos pēc parauga. Pēc tam kādas 10 min staigāja apkārt kaut ko meklēja, atnāca ar knaiblēm, nolika priekšā uz netīra dvielīša. Teicu, ka esmu pirkusi eiropas manikīru bez griešanas.
Šī dāma vispār nesaprot latviski un liekas, ka arī krieviski ne visai, bet kaut kā ieskaidroju, ka griezt nevajag. Darba turpinājumā viņa aizmirsa nolakot vienas rokas īkšķa nagu, pēc tam aizmirsa, kura bija īstā laka un īkšķis iznāca savādāks... :) ... Aparāts arī likās diezgan aizvēsturisks un pāris nagi nebija labi nožuvuši... Arī tagad tāda nedaudz lipīga sajūta... Šis manikīrs nav pat 10 eur vērts!

No

Vairāk sūdzības par Skaistuma salons IF

Tu Turkey901 21.06.2019

Tāpēc, ka tā notiek ar 90% kuponu, par kapeikām nevienam nav prieka strādāt, piedomāt pie kvalitātes zinot, ka atkritīs no tā vien pāris eiro!
Labāk samaksājiet tos 20-25 Eiro un aizejiet pie laba meistara, arī nagi turēsies daudz ilgāk!

No Noraa 21.06.2019

Protams, bet tad jautājums, kāpēc saloni vispār šos kuponus piedāvā?

Tu Turkey901 21.06.2019

Tā ir reklāmas platforma un iespēja atrast jaunajiem meistariem kādu, uz kā patrennēties, kas ir "kapeiku pisēji" un nav dotā salonā potenciālie klienti/ mērķis nākotnē !

No Noraa 28.06.2019

Konkrētajā gadījumā runa nav ne par kādu jauno meistaru apmācību. Dāmai bija ap 50 un salonā viņa bija vienīgā manikīre. Šādā veidā ķert cilvēkus, kas "nav dotā salona pastāvīgie klienti" - galīgi nav loģiski. Tīšām graut sava salona prestižu? Ja kvalitāte būtu normāla nāktu atkal. Savu manikīri tā arī satiku caur kuponiem...tikai šoreiz apstākļu dēļ pamēģināju citu.

Nav saprotams Turkey901 naidīgums - ir saistība ar šo salonu?

P.S. Pagājusi nedēļa,un nagi jau sākuši lobīties :)