www.sudzibas.lv Salons IF Neprofesionāls manikīrs!

Skaistuma salons IF - Neprofesionāls manikīrs!

Nonācu šajā salonā ar Zizu Kupnu Gelish manikīram. Čigāniska izskata manikīre vispirms 15 min meklēja laku, ķepsēja uz maniem nagiem vienu pēc otras un prasīja, vai būs īstā, kaut gan izvēlējos pēc parauga. Pēc tam kādas 10 min staigāja apkārt kaut ko meklēja, atnāca ar knaiblēm, nolika priekšā uz netīra dvielīša. Teicu, ka esmu pirkusi eiropas manikīru bez griešanas.
Šī dāma vispār nesaprot latviski un liekas, ka arī krieviski ne visai, bet kaut kā ieskaidroju, ka griezt nevajag. Darba turpinājumā viņa aizmirsa nolakot vienas rokas īkšķa nagu, pēc tam aizmirsa, kura bija īstā laka un īkšķis iznāca savādāks... :) ... Aparāts arī likās diezgan aizvēsturisks un pāris nagi nebija labi nožuvuši... Arī tagad tāda nedaudz lipīga sajūta... Šis manikīrs nav pat 10 eur vērts!

N