www.sudzibas.lv Salons "Helga" Kapēc cilvēki salonā "Helga" ir tik nežēlīgi?

Salons "Helga" - Kapēc cilvēki salonā "Helga" ir tik nežēlīgi?

Labdien, gribu Jums pastāstīt atgadijumu, kas notika pāris nedēļas atpakaļ! SALONĀ "HELGA"
Manai 8 gadīgai meitai ļoti sagribējās jaunu frizūru uz dzimšanas dienu, sanāca, ka to mums ar vīru viņa paziņoja tikai pāris dienas iepriekš, protams mana friziere jau bija aizņemta, izlēmām, ka aizvest meitiņu varam arī uz salonu "Helga" teikā, jo atrodas ļoti tuvu mājai.

Kad atnācām uz salonu, tajā atradās viena sieviete friziere, kuras vārds bija ĻENA! Saprast viņu bija ļoti grūti, jo latviešu valoda viņai bija ļoti švaka. Iepriekš paprasīju, cik maksās matu nogriešana, viņa pateica 10LS. Man protams tas likās padārgi salīdzinājumā ar manu frizētavu, kur tas maksā tikai 6 lati, bet atteikt meitai tomēr nevarēju un friziere pateica, ka viņai vajadzēs precīzu naudu un uzreiz piebilda, ka veikals atrodas blakus. Pastāstot ko mums ar meitu vajag atstāju meitu un aizgāju samainīt naudu, atgriežoties atpakaļ sagaidīju meitu un kad pabeidza tā blondā friziere savu darbu, mana meita saka, lai iedodu viņai tējas naudu.

Mājās pārnākot man meita uzreiz neko neteica, bet tagad, kad pienāca laiks iet arī man pie frizieres, man meita pateica, lai neeju uz "Helga". Prasot kapēc, meita izstāstīja, ka friziere esot viņai raustījusi aiz matiem un teikusi "TERPI" (kas nozīmē no krievu val.pacieties) Un beigās esot teikusi, lai paprasa mammai tējas naudu.

Tas tiešām ir apkaunojoši, kā tāda izskatīga blondīne var prasīt naudu no bērniem. Salons arī ir ļoti skaists, bet darbinieki ir vienkārši nežēlīgi pret bērniem, nesaprotu, kā var tā izturēties. Tādas sievietes ir jāatlaiž no darba, lai strādā uz ielas, nevis ar bērniem un mocīt viņus. Taisos rakstīt iesniegumu pret sievieti, lai izskata manu piedāvājumu atlaist viņu no darba.

M Mudīte 04.11.2011

Zini kāpēc friziere Ļena ir tik nežēlīga? Es tev pateikšu, kāpēc...
Tāpēc, ka es katru nedēļu eju pie viņas taisīt frizūru pa 50 sant ...
ha - ha - haaaaaa!!!

K KING 09.11.2011

Как смешно-уссаца просто!Таким , как эта Лена-палено надо выбивать зубы, особенно за такое отношение к нашем детям, надеюсь кто-то ей морду начистит!

I ieva 27.11.2011

Re kur arī mana sūdzība par darbinieku attieksmi:

Izskatās, ka viņiem tas ir normāli - kad darbinieki ir tādi. Fuij! Kādreiz salons bija daudz labāks - kad salonu nopirka jaunā saimniece, tur sākās bardaks.