salons "galanteja" - h

konsultacija pie kosmetologa Longinas.

salons izskatas ok no arpuses, ka ari tur pat pie administratores...bet kas sekoja talak protams mani sokeja.vecas trepes un neizremontetas telpas...slikts apgaismojums. kosmetologa kabineta ir visadas religiskas svetbildes, kas rada iespajdu,ka tu butu ienacic baznica...man uzreiz personigi gribejas pagriezties un doties prot...bet tomer padomaju sanemt konsultaciju. pats kosmetologs izskatijas noguris,nesakopts,kaut gan es atnacu 10 no rita. kamer apspriezam visas niances, Longina uzkrasoja man vienu uzaci,lai paraditu man to optimalako formu ,un tad peksni, nepabridinot, vina uztaisija to saucamo provi.... es pat nepaspeju noreaget. ja kaut ko tadu taisa,tad vispirms japabridina!!!! es ar to biju loti neapmierina,jo kas vinu zin no kurienes vina panema to adatu...jo es nebiju pamanijusi,lai ta naktu no vienreizeja vacina... man tagad nelaba sajuta par to! baigais profesionals-stradaja pat bez cimdiem... var jau daudz ko uzrakstit, bet domaju jus sapratisiet par kadu kantori un profesionalizmu iet runa!

F