salons d.e.b.c

13.juulija iegaadaajos salonaa 2us pludmales dvieljus melnaa kraasaa. Slaukoties izraadiijaas ka tie met melno puuku jeb maina kazhoku. Normaali ir peec atpuutas "Liivu akvaparkaa" meegjinaat noslauciities taadaa dvielii, kas met puuku?! Es visa biju melnaas puukaas. Aiznesot dvieljus atpakalj uz salonu liku paardeveejai pashai pameegjinaat. Vinja nedaudz samitrinaaja rokas, noslauciijaas un stulbaa tonii man jautaaja : "Jums shiis puucinjas traucee?!" Nee nu ja vinjai patiik pastaigaaties ar melnu puuku gan uz sejas gan veedera, gan uz kaajaam...manis peec!

J Julija 13.03.2006

Dvieļi varbut ir oriģinālie, bet mebeles gan mesli. Tipa Amerikā razotas, isteniba kinaa, vai ar stasta , ka italu dizains, bet rali razoti polija tie mesli. Nesen dzirdeju radio swh, ka tur tifany lampas ari esot viltojumi. Nav brinums, jo neko labaku jau no ta salona nevar sagaidit

J Juris 01.06.2006

Esmu klients vairaakus gadus un esmu apmierinaats!!! Mebeles ir gan izcilas un daargas, gan arii leetas Italju dizainera kas straadaa Amerikas firmaa kura razo mebeles kiinaa - taas kuras paardod t/p Alfa par pienjemamam cenaam! darbs dara dariitaaju

S Sindija 02.08.2007

Zini, jebkuru apgerba gabalu pirms lietosanas vispirms ir jaizmazga :) Tas attiecas ari uz dvieliem. Tad dvieli puku vairs nemet. Un lai kura veikala ari neiegadatos dvieli, visi jaunie dvieli met puku.

L leila 05.08.2007

es arii izmazgaaju. Taapat puuku meta, ja es sho mazgaashanu turpinaatu dvielis vispaar visu melno nokraasu zaudeeetu.Vismaz peec mazgaashanas taa izskatiijaas.

M marta 08.09.2007

visi dvieli ko paardod D.E.B.Ctiek razoti kiinaa.es straaadaaju tur un naacaas tirgot to suudu par 30ls-60ls

A Alise 01.12.2007

VISI DVIEĻI KAS TIEK PĀRDOTI D.E.B.C. IR RAŽOTI ITĀLIJA, JA KĀDS IR AKLS VAI NEMĀK IZLASĪT ORIGINĀLU BIRKU PAR TO KUR TAS RAŽOTS UN KAS TAS PAR DIZAINERA MARKU TAD TĀ IR TĀ CILVĒKA PROBLĒMA. NEVIENS NEVIENĀ VEIKALĀ AR VARU NESPIEŽ NEVIENU NEKO PIRKT, JŪS DROŠI VARAT ATNĀKT UZ RIMMI UN PIRKT ĶĪNAS DVIEĻUS NO DIVREIZ PĀRSTRĀDĀTIEM MATERIĀLIEM KAS NEMET PŪKAS ;) bijusi pārdevēja, kura labi strādāja un kurai par to labi maksāja