Salons Anita - Kosmetalogs

Sejas tīrīšana, kas parasti notiek vismaz 1 h shajaa salonaa 25 minuutes, turklaat bez profesionaalaas kosmeetikas, bez lampas, bez nekaa.
Taalaak seko 10 lati par smiekliigu masku un 6 lati par 1 pumpas piededzinaashanu, uzacu korekcija. Kopeejais proceduuras laiks 43 minuutes, summa 34 lati.
Mājas lapā rakstīts, ka tikai sejas tīrīšana ilgst 1 h, uz ko man atbildeeja, ka laikaa iekljauta aizieshana, nogjeerbshanaas, apgulshanaas!
Kad vienojos, ka maksaashu mazaak, noplukusi administratore mani suutiija peec skaidras naudas, jo ar karti vinji negrib sanjemt naudu!
Kur nu runaat par "" uzredzeeshanos vai atvainojiet"
Turieties taalaak, taada miskaste veel nav redzeeta!

E es 21.06.2010

njaa, man jau patīk, ka manā vārdā Anita raksta par savu salonu. Vienkārši apbrīnojami!!!

A Aiga 03.03.2011

Man ir vissliktākās atmiņas par šo salonu! Gāju, lai saņemtu adatu terapiju, BET!!! pie tās nepielaida, kamēr es neesot attīrījusies!!! Tātad, man bija tur jāpērk par 18Ls Gugul !!! (muļķe es, nezināju, ka tādu pašu Gugul var nopirkt pa 5Ls). Nu lūk, un tad man obligāti bija jāiziet attīrošais masāžas kurss!!! Kur viena masāža maksā 25Ls!!! pilnīgs pī!!! Un tā netīrība, kas tur valda!!! Masāžas kabinetā netīras grīdas, putekļi, netīri dvieļi!!! Protams, līdz adatu terapijai netiku, jo izbesīja šis viss.

G Graza 20.12.2017

Kas nu te kuram par problēmām ar samaksu un tīrību...
Man personīgi Anita ar savu kursu, tsk. attīrīšanu izārstēja no vakcinācijas radītām blaknēm, ar kurām biju eksistējusi 10 gadus un mediķi nespēja palīdzēt tikai rokas plātīja, ka tāds gadījums nav bijis. Nu 10 gadus dzīvoju bez bailēm, no kārtējās lēkmes.
Neklausos vārdos, neskatos darbos, skatos pēc rezultāta un rezultāts apsveicams!