www.sudzibas.lv Salons Alex, Kr.Barona 64, Rīgā Manikīre Evija Salonā Alex, Kr.Barona 64, Rīgā

Salons Alex, Kr.Barona 64, Rīgā - Manikīre Evija Salonā Alex, Kr.Barona 64, Rīgā

Salona Alex manikīre Evija - ĻOTI nekvalitatīvs manikīrs ar „Shellac” hibrīdlaku, otrajā dienā divi nagi jau bija aplupuši. Nevienam neiesaku! Iespējams, ka šī Evija srādā vēl arī citos salonos, kā arī sniedz manikīra pakalpojumus privāti (pie klientiem mājās). Ļoti negodīga un nekaunīga jauna meitene, kura krāpj gan savu darba devēju, gan klietus.

I Inga 14.08.2011

man arī bija darīšana ar to manikīri eviju, ļoti nekalitatīvs darbs! tāds iespaids, ka meitene savu arodu apguvusi pašmācības ceļā.

M Mārīte 24.08.2011

Es šajā salonā izmantoju skropstu un uzacu krāsošanas palakpojumu, plus uzacu korekciju ja to vispār var nosaukt par korekciju. Biju šokā, ka šis pakalpojums tiek paveikts friziera krēslā, pat neuzsedzot elementāru penjuāru, lai nesasmērētu apģērbu. Un lielākais hīts bija ka man krāsa sāka kost acīs un speciāliste man piedāvāja pašai izmazgāt acis pārtikas uzglabājamajā bļodiņā.. Ļoti nepatīkama apkalpošana.. Neiesaku nevienam šo salonu.