www.sudzibas.lv Salons 5+ Krāpšana, apmānīšana

Skaistumkopšanas Salons 5+ - Krāpšana, apmānīšana

Uz šo salonu biju divas reizes, un otra izrādījās ne tik veiksmīga! Gāju uz manikīru pirmajā reizē viss bija labi, uztaisīja manikīru samaksāju 15eur otrajā reizē uztaisīja manikīru un meistare pateica ka jāmaksā 25 eur, nu labi piegāju pie kases, meitene (administrātore) saka 15eur meistare kas krāsoja nagus saka ka nē 25eur, un protams par ko administrātore bija šokēta, un izrādīja meistarei dažādus sejas vaibstus, samaksāju un sāku vilkt virsdrēbes un dzirdu kā meistare ar administratori apspriež par to kapēc tāda cena un ko daram ar to naudu ko paņēma pa virsu, vai dalām uz pusēm, un to visu viņas apsprieda turpat man blakus un krievu valodā, laikam ar domu ka es nesaprotu!: d negribēju sev bojāt garastāvokli un aizgaju prom, protams vairs uz turieni neiešu, un citiem ar neiesaku turp iet, jo ja notiek tāda šmaukšana ja cena pamainījās tad varēja paskaidrot kapēc un ja gribēja sev piepelnīties tad varēja to apspriest pēc tam kad aizgāju, nevis manā klātbūtnē! Ļoti neprofesionāla rīcība un man kā klientam tas bija nepatīkami, ieteiktu saimnieku apsvērt savu darbinieku izvēli, jo jau šādi apšmauc klientus, kur nav teikts ka tā pat nedara ar pašu saimnieku!