www.sudzibas.lv Saloniņš "Diāna" Nekvalitatīvas skopstas

Saloniņš "Diāna" - Nekvalitatīvas skopstas

Ieraudzīju piedāvājumu, kolektīvās iepirkšanās portālā, par iespēju pieaudzēt ūdeļu vai zīda skopstas. Devos uz salonu viss it, kā labi, apmierināja, meistari laipna sieviete, stradāja akurati un diezgan ātri.
Pēc procedūras skropstas izskatijās fantastiski, biju ļoti priecīga, jo vakarā bija pasākums un zināju ka visu nakti izskatīšos labi, bet......biju vīlusies apmēram pēc pāris stundām skropstas sāka birt ārā un ta tagad notiek katru dienu, neskatoties uz to ka ievēroju visus meistares norādījumus.
Neiesaku, šo salonu un pati vairāk ar uz turieni neiešu.....

ilmaars 12.06.2014

Sievietes, kas jums ir par kompleksiem? Neesat taču albīni, kuriem ir roņu acis un uzacis kā kaķiem skropstas. Pietiek ar savu dabīgo skaistumu. Kas tie par mūžīgajiem kompleksiem? Gribat izcelties, uzģērbjat ko sievišķīgu skaistu, ieveidojiet matus, izmazgājiet, sakopiet. Iesmaržojaties ar kādu dabīgi eļļu. Nevis izšķiest naudu skropstām, kuras tāpat vienā jaukā dienā nokritīs. Bet savējās taču visu mūžu aug :)