Salonfrizētava Regīna - Frizūru veidošana

Esmu vīlusies divās meistarēs (Ingrīda un Inese), kuras strādā augstas klases frizētāvā Regīna.
Es īsti nesaprotu vai šīs frizieres vairs nesaprot vārda nozīmi, ieveidot frizūru? Turklāt ne viena no viņām neieklausījās manis teiktajā, matus veidoja pretēji tam, kā teicu, turklāt nepievērš uzmanību vai frizūra piestāv vai nē, ka tik ieveidota!
Un kas tā par veidošanu, ja iznākot no frizētavas mati izjūk un no veidojuma vairs ne miņas?????
Liels FUI abām frizierēm, esmu vīlusies ļoti, jo pēc viņām abām man mati izskatījās drausmīgāk nekā no rīta pieceļoties.
Mīļās frizieres, ja jums sagādā problēmas ieveidot frizūras, tad lūdzu papraktizējieties, izejiet pāris kursus, jo kaut ko tādu piedzīvoju 1.reizi.
Parasti frizētāvās, jeb kura meistare saprot ko nozīmē - FRIZŪRA! šeit to nesaprata - abas meistares, varbūt šajā salona visas ar tādu noslieci?...
Bēdīgi, ļoti bēdīgi

S Sabine 29.08.2011

Bija bediga pieredze pie frizieres Judites Cielavas. Devu naudu ari bez cheka tk un ta slikti taisa. Vairs nekad pie vinjas neieshu, sabojaaja matus un garastavokli!

K Kabīne 29.08.2011

Salons Vagīna!