www.sudzibas.lv Salestorm.eu Jeb/ Larana SIA Krāpšana, internetveikals nepiegādā preci un neatmaksā samaksāto naudu

Salestorm.eu Jeb/ Larana SIA - Krāpšana, internetveikals nepiegādā preci un neatmaksā samaksāto naudu

Pasūtīju preci aptuveni 2000 EUR vertība. Solītajā laikā piegādāt nespēja, beigās pasūtījumu atcēlu. Kopš tā laika jau mēnesi gaidu naudas atmaksu - neko neatmaksā. uz epastiem neatbild, telefoniski manu numuru nobloķējuši.

PTAC apstiprina, ka pret viņiem (SIA LARANA, Aigars Semaško) iesniegtas jau divas sūdzības, tūliņ būs trešā un būs arī lieta tiesā. Visticamāk viņiem tas viss vienalga un nekādu naudu atmaksāt netaisās.

Neuzraujaties, un nekādā gadījumā neveicat priekšapmaksu ja negribat diezgan droši zaudēt iemaksāto naudu!

tas pats

A andzaa 03.10.2017

Sveiki, laikam mēs te visi cietēju bariņā esam apvienojušies, man ar tas pats.
Nu ko, iesniegums policijā par krāpšanu un uz priekšu!

K kkkaspars 13.10.2017

Izskatās, ka būs ilgas mocības uz naudas atgūšanu... https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/klienti-interneta-veikala-pasuta-tukstosiem-eiro-vertas-preces-pardevejs-pazud-tales-zilajas/

K Kristap11111 04.04.2018

mogu skazatj odno... Eto Kaspars Rozens prodolžajet svojo grjaznoje delo tak zhe kak i verty lux, f9, v8. i tak dalee. na nego uzhe zavedeno ugolovnoe delo v policii po faktu moshenechestvo i svetit do 5 let liwenia svobodi. dolgo jemu jewo ne ostalosj gulatj