www.sudzibas.lv Salebaltic.com Bez atļaujas izveidots konts un ievietots sludinājums ar personīgu informāciju.

Salebaltic.com - Bez atļaujas izveidots konts un ievietots sludinājums ar personīgu informāciju.

Saņēmu uz telefonu SMS, ka ir izveidots konts ar manu vārdu, telefona nr., atrašās vietu, un publicēts sludinājums par riepām (kurš jau sen nav aktīvs). Visticamākais šī visa informācija ir no mājaslapas mm.lv , no kuras nebiju izņēmis sludinājumu !

J Jennyyyy 28.05.2020

Man bija tieši tāda pati situācija, uzrakstīju Datu Valsts inspekcijai par manu datu iegūšanu un izmantošanu bez manas piekrišanas.

V vikitors 04.02.2021

Jā, viņi pārpublicēja manus sludinājumus un tagad man neliek mieru krāpnieki, kuri atsaucas uz baltic sales. Krāpnieki mēģina uzzināt kartes datus, sūtot mistisko saiti naudas saņemšanai it kā caur DPD. No paša portāla par lūgumu izdzēst manus sludinājumus saņēmu atbildi:

Paldies par Jūsu vēstuli.
Jūsu lietotāja konts ar sludinājumiem tika izveidots automātiski, izmantojot informāciju, kura atrodas brīvā pieejā internetā. Mums ir žēl, ka tās sagādāja Jums neērtības. Jūs vienmēr varat noņemt sludinājumus no publicēšanas, ka arī rediģēt tos Jūsu Personīgajā kabinetā vietnē.

Ja Jūs vēlaties, lai izdzēšam Jūsu lietotāja kontu no saleBaltic, lūdzu dodiet mums ziņu, tomēr ceram, ka Jums patiks izmantot visas saleBaltic priekšrocības.

Jauku dienu vēlot,

A Anatolijs A 06.02.2021

Таже самая проблемма, что и у коментария выше.
Сначало пришло письмо на почту, что моё обьявление , которое было на сайте Reklama.lv, без моего разрешения опубликованно на сайте SaleBaltik. После этого посыпались сообщения в watsapp, с предложениями купить у меня товар, и предлагали это сделать посредством DPD. Они, типо, оформляют заказ, и оплачивают посредством DPD, а я захожу на "СТРАНИЦУ ДПД" и получаю деньги на карту. Страница профессионально подделана, и в ней запрашиваются данные карты, которыми потом воспользуются эти мошенники. Номера телефонов, с которых мне писали были, как латвийские, так и с соседних республик. Общение, в основном, шло на русском языке, но был и один, кто общался на латышском.
Я обратился в DPD, где мне ответили, что подобного сервиса они не предоставляют -Это мошенничество!
Будте аккуратны!

A Aija - Anda Vītoliņa 27.03.2021

Jā man tieši tāpat,-saleBaltic bezmaksas sludinājums, paņemts sludinājums no Reklama.lv un ielikts 26.03. 2021.g.un tūlīt pa WhatsApp seko piedāvājums pirkt un caur DPD noformēt un lai varot noformēt vajaga kredītkartes numuru.zvanītāja numurs +1(701)3435296, un uzstājās, jūs taču gribat pārdot, dodat numuru ( viss teksts latviski cik saprotams tulkots ar Googli kļūdām. šī nav vienīgā bija arī mēstules vēstules.Tādi gadījumi man bija arī ar Zip.lv.
Tikko es sazvanījos ar firmu Baltic Sales Agency SIA , viņi saka ka viņu itkā paspārnē iur izveidota šī saleBaltic, nezināma kreisā firma.

A Antons737 02.05.2021

Такая же ситуация, хотел продать пару ненужных вещей, поставил обьявление на reklama.lv , ур*** с этого Salesbaltic просто копируют моё обьявление и хотят тупым фишингом украсть данные мои, да и пишут всякие что хотят через DPD забрать мои вещи :D

Bekons 06.10.2021

Tieši tas pats man arī. 2021. gada 30. septembrī saņēmu epastu, ka mani sludinājumi pievienoti salebaltic lapā ar manu telefona nr.
Visus, kas man raksta atsaucoties no šīs krāpnieku lapas es bloķēju.

Bekons 06.10.2021

Informāciju viņi paņēma no reklama.lv portāla, no kura nebiju vēl izņēmis sludinājumus par lietām, ko jau biju pārdevis.