www.sudzibas.lv Saldumu Tirdznieciba Sia Laima saldumu tirdzniecība

Saldumu Tirdznieciba Sia - Laima saldumu tirdzniecība

Slavenais Latvijas saldumu tirdzniecības pārstāvis "Laima" SIA "Saldumu tirdzniecība" algo cilvēkus par zemām naudām. Pienākumos ietilps apkopējas darbs, pārdevējas darbs un vadītājas darba pienākumi. Prece veikala telpās atrodas pat tualetes telpās! Par katru notecējušo termiņu atvelk no algas. Darbiniekus liek veikalā bez inventarizācijas veikšanas, pēc mēneša veic inventarizāciju un atvelk no algas par zaudējumiem. Bez iepriekšēja brīdinājuma pārceļ uz citiem veikaliem , piesolot jaunu līgumu ar lielāku algu, kurš pēc dažām dienām tiek noraidīts. Virsstundas netiek apmaksātas. Izsakot savas pretenzijas saņemsiet pretī tikai atrunas. Uzrakstot atlūgumu tas netiek nogādāts uz ofisu un no algas atvilks par ko vien varēs. NEIESAKU uzsākt darba attiecības ar šādu firmu. 2015/Rīga

D

R ri4y 14.07.2015

Šos taču NON fud iegādājās bija jāmainās arī tiem, kas augšā stāv, nav nekas mainījies?