Saldējums Ekselence ar šokolādes pārlējumu trauciņā ar karotīti zem vāka - Saldē'juma kvalitāte

Vēlējos nogaršot Ekselence plombīra un šokolādes saldējumu ar šokolādes pārlējumu jaunajā 350ml iepakojumā- ar karotīti zem vāka. Jutos ļoti vīlusies, jo saldējuma kvalitāte patiešām ir krietni kritusies. Pirmkārt jau, ēdot saldējumu, mutē un uz zobu platītes radās nepatīkams baltu tauku aplikums, kas nekusa un traucēja izbaudīt garšu. Otrkārt- nekur uz kārbiņas nav norādīts tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu procentuālais saturs produkta, arī hidrogenēto tauku daudzums nav norādīts. Līdz ar to tas ir uzskatāms par ļoti ķīmisku produktu, kuru es nevienam neiesaku lietot. Pagaidām vēl tikai Rūjienas saldējums atbilst kritērijiem un Latvijā ražoto saldējumu kādreizējai labajai slavai.

T ToLīvija 22.06.2011

Nesen bija sūdzības tieši par Rūjienas saldējumu.Ja šos suņa sūdus jūs varat saukt par saldējumu, tad īstu saldējumu pat ostījuši neesat. Visīstākais saldējums bija tieši visu nīstajos padomjlaikos, kad to ražoja no piena vai krējuma, turpretī tagad no ūdens, pievienojut ķīmiskas vielas un sasaldējot.

E es 22.06.2011

Ekselence tiesaam ir negarsiigs, augu tauki un nekas cits...(((

N Nikolajs 13.07.2011

Pilnīgi piekrītu, pretīgs...

H harijs 13.07.2011

Nesn klausījos raidījumu kā labāk dzīvot, par Rūjienas un Laimas saldējumu
Par Llaimas saldējumu, - pārstāvis teica to labāko. Vis tīrākais produkts
Ieraudzīju saldējumu serenāde paņēmu. Pēcāk palasīju sastāvu. Augu tauki, -un citas vielas. Palika morāli šķebeni. Vairs nav vēlmes pirkt.
Maksāt gandrīz 50 sant par sūdu kas maksā 10 santīmu.

T ToHarijs 13.07.2011

Un mūžu nodzīvojis kā muļķis arī nomirsi, ticēdams visiem krāpniekiem.

S Sančo 13.07.2011

Arī es pilnīgi piekrītu par Ekselenci un Laimas saldējumiem. Diemžēl, garšas īpašības ir tādas, ka otrreiz vairs tos nepirkšu. Un par to karotīti zem vāciņavēl atsevišķs stāsts...

L Liene 13.07.2011

Man nekad nav garšojusi Ekselence.. Un tieši viens no mīļākajiem saldējumiem ir Rūjienas saldējums :)
Harij, kur tik lēti dabūji to Laimas saldējumu? Nekur lētāku par 56 santīmiem neesmu redzējusi :) No tiem 3 garšo tikai aprikožu..

H harijs 16.07.2011

Ja nemaldos pirku mangaļu rimi (man pa ceļam)
Tagad no pārtikas nekas nav tīrs.
Vienmēr cenšos produktus iegādāties no pazīstamiem lauciniekiem.

D dffddfg 03.10.2011

es nupat tieši to pašu isecināju par Jūsu ekselenci - ēdu plombīra saldējumu (to, kas no 1 l kastes, starp citu), un jūtu, kā tie sū*a augu tauki pielipuši pie aukslējām. Fui, pretīgi!!!
P.S. Rūjienas saldējums gan man garšo - viens no retajiem, kas garšo. Un tam nu tiešām nav augu tauku garšas, tā kā nevajag te izteikt visādas muļķības