www.sudzibas.lv Saldējumi Nekvalitatīvi produkti

Saldējumi - Nekvalitatīvi produkti

Jaunolaines Vesko veikalā saldējums vienkārši briesmīgs. Vienu brīdi izkusis, otru atkal sasaldēts ar ledus gabaliem. Vai tad tādus var dot bērniem? Pat tirgot!?Labi es vēl pacietīšos, bet kā ar bērniem? Pārdevējai atdodot preci, tā vēl neapmierināta! Kur skatās sanitārie dienesti?

P.S. Kaut arī par sanitāro dienestu viesiem veikaliem jau iepriekš zināms. (((

M mja 02.08.2011

vecas saldeshanas iekartas veikalam- kad iet uz atkushanu, tad saldejums miksts, jo, pienjemu, ka temp. augstaka par nulli.
pec tam sasalstot tas vairs nav saldejums, bet gan ledus klucis.
ar garnelem sadi joki vispar bistami- paskaties, kas rakstits uz iepakojuma.
Raksti sudzibu uz PVD, lai atnak un iznem visu preci no tirdzniecibas.

S SlavaPSRS 02.08.2011

Pēdējie saldējumi Latvijā pazuda līdz ar iestāšanos ES. Jūs idioti tagad ēdat sasaldētus mīzalus, nevis saldējumus.

U uh 02.08.2011

Pazuda ne jau saldējumi vien.Šodien skatos veikalā-ķiploki no Izraēlas, kāposti-Polija, kartupeļi arī, arbūzi-Jordānija.Tā var skaitīt bezgalīgi.Sāku meklēt Latvijas augļus un dārzeņus, ziniet, neatradu.Gaļa arī nav Latvijā audzēta.Tas nozīmē tikai vienu-mums, laikam, vairāk nekā nav.

T ToUh 02.08.2011

Toties ir miljardiem parādu!

R Raitis 03.08.2011

Kurus nāksies atdot mums, mūsu bērniem un mazbērniem.Mūsu valsts ir slima un ar idiotismu un infantilismu ir aplipinājusi savus pilsoņus un iedzīvotājus.

R Raitim 03.08.2011

Pāris dienas atpakaļ lasīju publikāciju, kur Raita Karnīte raksta, ka Latvijai drīz nāksies zaudēt suverenitāti.Interesanti, kas būs jaunie saimnieki?

* ****** 03.08.2011

Lauksaimniecība ir izsputējusi, tas nu fakts.Bet vai tad kāda rūpniecība vēl pastāv?Ja pastāv, tad ko ražo pie mums un kur tas paliek?Pieaug kopprodukts, bet uz kā rēķina?Pieaugot eksports, bet ko te var eksportēt? Zinu tikai kokmateriālu eksportu.Nopirku pat ļoti glītu paklāju, skatos etiķeti-ražotājvalst Igaunija.Dārza mēbeles meklēju-tās glītākās un par labu cenu ražo Igaunija.Mēbeles pavasarī meklēju, loti modernas un pietiekoši glītas bija Lietuviešu un Igauņu.Un tā loti daudz ko veikalos redzu, kas tiek ievests no leišiem un igauņiem.Pabraukājot pa leišu pusi un Igaunijā pilnīgi neko no Latvijas precēm neredzēju.Atvainojos, redzēju Laumas zeķes.