LV RU
www.sudzibas.lv Salaspils Batuta skola Nekad neiesaku šo treneri

Salaspils Batuta skola - Nekad neiesaku šo treneri

Labdien!
Vēlos pabrīdināt tos vecākus, kas plāno savus bērnus sūtīt uz batuta nodarbībām Salaspilī. Man ir 5 gadus veca meitiņa. Sākumā likās, cik forši, ka pie mums Salaspilī tagad ir iespējams mazo ķiparu vest izkustēties un palēkāt uz batuta. Diemžēl priekšā mūs sagaidīja trenere Sigita Veckalne - sākotnēji tik smaidīga, ka likās forša nodarbību vadītāja. Diemžēl nācās vilties, cik šerps, vienaldzīgs un nepacietīgs raksturs ir, kad mazā nespēj izpildīt vingrinājumus. Diemžēl nodarbību vadītāja, nevis pamāca un palīdz, bet gan novēršas un izliekas neredzam, ka bērnam nesanāk pareizi izpildīt vingrinājumu. Beigu beigās jau neko no tām nodarbībām neieguvām, kā tikai izmestu naudu.
Te arī ieteiktu VID apskatīties, kas notiek. Izskatās, ka nodarbību vadītāja mēneša maksu iebāž kabatā. Nekādu kvīti tā arī nav izdevies no viņiem iegūt.
Žēl, bet nevienam neiesaku Salaspils batuta skolu. Cerams, ka kļūsiet labāki un godīgāki.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes