www.sudzibas.lv Salaspils 1. Vidusskola Ārprātīga skolotāju rīcība un nespēja iemācīt

Salaspils 1. Vidusskola - Ārprātīga skolotāju rīcība un nespēja iemācīt

Sveiki! Esmu 12. Klases skolniece un vēlos padalīties ar pieredzi Salaspils 1. Vidusskolā. Uzreiz gribu pateikt, ka skola aktīvi piedalās dažādos projektos un aktivitātēs, pulciņi pieejami, tāda ziņā viss kārtībā. Kā arī jaunas skolas ceru ielas 1 korpusa aprīkojums, viss moderni un ērti, lai mācītos. Bet problēma rodas tajā galvenajā - mācībās! Salaspils 1. Visusskolā ir viena fizikas skolotāja, viena bioloģijas un viena ķīmijas skolotāja. Ja jūs vai jūsu bērns vēlas saistīt savu nākotni ar kādu no šiem priekšmetiem, aizmirstat šo skolu! Tātad viss pēc kārtas. Kopš iesākās fizika katru gadu, pēc katra kontroldarba ir ļoti zemas atzīmes lielāko ties nesekmīgas, tāda sajūta, ka vērtē 5 baļļu sistēmā nevis 10. Labi ja tā būtu viena klase varētu pateikt, ka esam neizglītoti, bet ja tā ir visa skola, visiem skolniekiem ir sliktas, ļoti sliktas atzīmes fizikā, tad laikam ir jāsāk domāt par skolotāju maiņu, bet nē neko direktore nevar ietekmēt jau 5 gadus. Konsultācija fizikā - nav iespējama, jo visi nāk labot savus kontroldarbus ir pilna klase ar skolēniem un vēl Rinda stāv pie durvīm. Bioloģija - atsevišķa tēma. Skolotāja interesanti sprauž makaronus uz ausīm un visu laiku liek pašiem uzzināt info ar prezentāciju veidošanas palīdzību. Mums nav bijis pa visiem gadiem neviens kontroldarbs. Man būtu jākārto eksāmens bioloģijā, jo vēlos saistīt nākotni ar bioloģiju. Bet es nesaprotu kā, lai es to daru. Es maksāju lielu naudu kursos un mācos. Pa 2 mēnešiem esmu uzzinājusi vairāk nekā pa 5 gadiem bioloģijas stundās. Ķīmija - par medicīnu aizmirstat, ja jūs vēlaties saistīt ar ķīmiju savu nākotni šī skola nebūs jums. Te ir tieši tāds pats stāsts kā ar fiziku, kad māca vienu - pārbaudes darbā cits. Atzīmes zemas, konsultācijās Rindas. Šis ir viss trakākais. Vel jau varētu pieminēt matemātikas skolotājas nekorekto rīcību, dažkārt man leikas, ka viņai viss nav mājās. Sieviete ar problēmām dzīvē, tikai māk skolēnus apcelt un apsaukāt. Sakot par pārējiem priekšmetiem paldies dievam, viss kārtībā. Pārejas skolotājas ir lielākie profesionāļi, jo cevišķi vēstures skolotāja Annija Bergmane. Es saprotu, ka skola sniedzas uz jauniem līmeņiem un panākumiem, bet ar fiziku, ķīmiju, bioloģiju kaut kas ir jādara! Es nožēloju, ka nomācījos te. Es ceru es palīdzēju vecākiem, kas lasa šo un domā laist savu bērnu mācīties šeit vai nē. Pat ja jūs nevēlaties saistīt savu nākotni ar fiziku, ķīmiju, bioloģiju ir milzīga varbūtība ka jūs speciāli iegāzis un jūs nepabeigsiet skolu. Paldies!

G Gulbenietis 30.09.2021

Vislabākais piemērs ir augstskola. Tur neviens tev neskries pakaļ, bet pateiks aptuveno virzienu. Ja neuzķersi, strādāsi viadā..
Tur visi šitie psiedo 9-10 saņēmēji ātri atsijājas un tiek budžetā cilvēki, kuriem ir galva uz pleciem, nevis djerevņu skolotāji, kas liek atzīmes ne par ko..

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 30.09.2021

Nu, nu.
Visu mūžu esmu dzīvojusi ar domu, ka 7 ir zemākā atzīme, ko "drīkstu" saņemt.
Šobrīd studēju universitātē. Zemākas atzīmes par 7 man nav. Esmu budžetā.

Un tā ir daudziem. Nevajag visus vienā maisā bāzt. ;)

G Gulbenietis 30.09.2021

Nezinu, man, gadus 15 atpakaļ, bija tāda situācija. Visi par to runāja. Varbūt, laiki mainās :).