Sala Kafejnīca bastej kalnā - Neadekvāta kasiere

Rakstu par neadekvāto kasieri man ir divi liecinieki kas redzēja vissu.
Situācija bija Trešdien 13:40 ienācu Kafejnīca Sala bastej kalnā lai padzertu tēju ar saviem kolēģiem ,
Pienāku pie kases pārsūtīt vai var divas melnās tējas viņas atbilde man bija rupja ( UZ vietas VAI LĪDZI) man palīkas ka viņai slikts garastāvoklis tas var būt vissiem bet tā nevar uz cilvēkiem izrādīt ka silts garastāvoklis un tik rupji , tad kad es skatījos vel kaut ko nopirkt tad es mierīgi sākuma paprasi bet bija tik skala muzika ka viņa mani nedzirdēja un es viņai saku otro reizi bet skļā un pielietos lai viņa mani dzird , viņa uz mani sāka kliegt par to ka es paagstinu toni , es viņai skaidroju bet viņai pa vienu aisi iekša pa otru āra ja ne mani kolēģi sauktu pašvaldības policiju kas blakus gāja netālu.
Bet kad es gāju prom viņš mani nelikumīgi nofotografēja.

S Scuncits kursh kozh 22.02.2023

Varbūt Tu esi rupjš un nemāki runāt

Pilnīgi neadekvāta sūdzība no pilnīgi neadekvātas radības!
"viņas atbilde man bija rupja ( UZ vietas VAI LĪDZI)" - KAS(!)šajā jautājumā ir rupjš? Ak tā, laikam skatiens, kuru šis organisms minēja iepriekšējā sūdzībā.
"bet tā nevar uz cilvēkiem izrādīt ka silts garsavoklis un tik rupji" - nezinu, kurā palātā šo radījumu ir ārstējuši, bet skaidrs ir viens - medicīna, acīmredzot, ir bezspēcīga!
"Bet kad es gāju prom viņš mani nelikumīgi nofotagrafēja." - kurš bija tas "viņš", kurš tevi fotografēja?! Lai zin, kam prasīt, kā izskatās apkārtējiem bīstams organisms, kurš brīvi klaiņo pilsētas centrā!

G Gii 23.02.2023

Kāds ir ''silts garstāvoklis'' ? Iereibis?

B BigMama 23.02.2023

Es ceru, ka šis ir vnk neveiksmīgs teksta tulkojums no kāda ārzemnieka spriežot pēc lietotāja nickname.
Bet, ja to raksta latvietis, oh, traki