www.sudzibas.lv Sahaja-Yoga Sektantiska darbība

Sahaja-Yoga - Sektantiska darbība

Labdien.
Vēlos brīdināt par "sektantisku grupējumus" - kurš zem JOGAS kursu aizsega muļķo un krāpj jaunos iesaistītos cilvēkus.
Šī grupējuma "vadone" un viņas brālis.

Iesaku šī grupējuma jogas kursos nepiedalīties, jo tie apdraud Jūsu psihisko veselību.
Šis "grupējums" ir oficiāli reģistrēts - lai vieglāk būtu izplatīt savu sektu.
DATI
Sahaja-Yoga

Vairāk par šo sektu un viņas Krievijas kolēģiem MOD (Toljati, vadītājs ) - kuri tagad oktobrī Latvijā vairākās pilsētās rīko mūzikas koncertus - lai to ietvaros - savāktu savā sektā jaunus cilvēkus.

šeit arī viņu foto

J

P pole 06.12.2011

Sātanisms kā tāds māca atbildību un sevis izsprašanu, lai persona kļūtu par individualītāti. Daudzi izsprot sevi tikai tad kad nonāk kādā nelaimē vai grūtā situācijā. Sātanisms nav trula pielīšana un iekāroto lietu izsprasīšana tumšajiem spēkiem ... pielien kristieši dievam. Sātanisti paši cenšas sasniegt savus mērķus bez augstākiem spēkiem un iekuļoties problēmā, sātanists nevis vainos sevi, kā to dara kristieši, bet gan apzināsis problēmas cēloni, mācīsies no tā un darīs visu iespējamo, lai tas neatkārtotos.

Lūgums visiem, kas ir apsēsti ar kristietību un kuriem nav nekādas sajēgas par to kas ir sātanisms, citas reliģijas un tā tālāk. Nerakstiet tik stulbus melus. Protams arī satānismam ir tā saucamās sektas, kur uzdarbojas tie kas neizsprot sātanismu kā tādu, jo jūs, kristieši nepareizo sludināšanu tā arī saucas, bet mums uzbrūkat un uzskatāt ka tas ir viens un tas pats. Neuzvedaties tik stulbi, sākat samierināties ar to, ka jums nav taisnība un kaut vienu reizi painteresējieties kas tas īsti ir sātanisms un kāds ir viņa mērķis. Jūs no tā baidāties, jo sātanismā ir daudz vairāk loģikas nekā kristietība.

ю Юрий 26.08.2018

Lūgums izdzēst visus personu datus sakarā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

S SarmaSash 08.11.2018

Es pat neatceros vai uz šito iestādi vai citu, bet līdzīgs nosaukums- mani aizvilka paziņa Līga Bleija. Viņa laikam nodarbijas ar vervēšanu, lai ievāktu visus dzīves pagurušis. Šausmas! Esiet modri un neticiet brīnumiem.