Saeima - Ministri

Es nesaprotu kas notiek mūsu valstī.Kāpēc katru vakaru ziņās runā par to ka visu laiku krīze.Cilvēki jau tā novesti līdz izmisumam un nezin ko īsti darīt.Vai tiešām visiem ir jātinās uz ārzemēm.Reizēm tāda sajūta ka mūsu Latvija ir pārdota zvieriem.Varbūt ka tāds bija mērķis ko sadzirdīt visus ar kredītiem un tad nogremdēt valsti un pateikt jūs mums esat parādā.par cik nevarat atdot tad nāksies kļūt par zviedrijas sastāvdaļu.Kāpēc neviens neregulē visu šito bardaku.Kautkādi mērķaķi saeimā tikai gudri runā bet patiesībā nekas nenotiek.Kārtējā runa mēs domājam...mums vajadzētu...A kur ir mēs darīsim jūs auni a?????Valsts tiek apzagta vienā laidā.Kapēc mums vajadzēja to nolādēto parex banku glābt.Lai kargins ar savu čomu tiek ar saviem sūdiem galā ko ievārija.Kapēc mums tautiešiem būtu jāuztur miljonāri.Kas ir priekš bentlijiem pietrūkst?????Ejat pastrādāt gaterī tad pēc 200 gadiem varēsiet nopelnīt miljonu.Normāli neviens nekļūst 5 gados par multimiljonāru, janu tiekai zogot un melojot kā arī krāpjoties kā tas notiek pie mums.Vajadzēja to banku nolaist tāpat kā baltiju.Es gribētu pasekot līdzi kontu statusiem tālaika ministram un tiem abiem bēdubrāļiem kam piederēja banka.Varu saderēt ka gnīdas novārijās uz mūsu melno rēķina.Nebrīnaties ka pienāks tāda diena kad jūs nevarēsiet uz ielas rādīties un neviens no jūsu drošības suņiem nebūs tautai par šķērsli jūs nolinčot.Senjau nav ticības ka tur kautviens ir taisnīgs tai nolāpītajā saeimā.Zog un melo un ņirgājas acīs skatīdamies.Reizēm man tāds jautājums kāpēc mums jāmaksā nodokļi būtu ja medicīna un viss pārējāis ir par maksu.Tad moš nemaksāsim un ja vajadzēs tad iesim uz slimnīcu un maksāsim par visu paši.Nav jēgas nodoļiem un vēl celšot.Maksāt tikai tāpēc lai ministriem būtu algas.Nafig jūs gnīdas.Nevajag jums iet uz dombura raidijumu un tēlot ka kautko darat neviens jums tāpat netic.kā zagāt tā zagāt.Kur palika 27 ļimoni no tilta ko cēlāt??????Kāda mantkārīga kropļa kontā noteikt.Un kapēc necēlāt par eiropas naudu jajau bija tāda iespēja!!!????Atbilde tad nevarētu nozagt to naudu ne!!!Kauna nemaz nav?????Es te varētu rakstīt un rakstīt bet tājau te vietas pietrūks.Ko dara attiecīgās instances?????Kapēc nekad nav neviena vainīgā????Kas notiek kuģu lietā????Atkal bardaks.Kautvienu lietu varat izdarīt gnīdas kautko nemuhļijot????Arī par jūrmalu man ir ko teikt...Diezvai tad kad celsies ūdenslīmens jūs tur dzīvosiet.Parasts mirstīgais nevar ugunskuru iekurt a ministrs maita redz pat kokus var zāģēt un neviens par to neko nezin.Es ieteiktu katru reizi kad notiek kautkāds aizdomīgs darijums pieslēgties korupcijas centram un bez kautkādās raustīšanās un pakaļas laizīšanas izdarīt visu līdz galam.Nevar tā turpināt kā tagad notiek.Dzirdēju ka latvijā tiek ieroči pirkti vairāk.Un diezvai lai aizstāvētos tikai domāju ka kāds drīz jutīs kā ir kad jāj kādu ausī un vēl ņirgājas par to.

R

K Keita 27.11.2009

Mazaak par to domaa...

E Eseseseseseseses 27.11.2009

nee, daiga, tiesi par saadaam teemaam vairaak ir jaadomaa nevis par to, ka kaut kur bija nelaipna oficiante vai vecs siers...vispaar nesaprotu kaa cilveeki par saadiem siikumiem var cepties..taapeec, ka tauta ir tik neaktiiva, 'augsas' var izlaupiit un izpaardot valsti un - neviens neko...

H Hugo Djego 28.11.2009

Visi biezie viena mafija ar visu valdību.Kopš valsts iz izzagta un iztirgota, neviens nav saukts pie atbildības :(
A pamēģini tu sīkais palikt kadai bankai parādā!-tūlīt tev sanaks lielākas ziepes ka 5-taja gadā.Te jau nesen bija tēma, kā notiek tas lietas...

K kriss 28.11.2009

vispar jau nebutu man iebildumu ka mus nopirktu kada augstak attistita valsts kā Zviedrija :) tad atlaistu vismaz tās resnās deputatu pakaļas un vismaz parādītos kaut kāda kārtība

G GE 28.11.2009

Davai visi 30.11 un 01.12 uz piketu buusim vienoti tā vairs nevar turpināties. Algas nogriez no darbiem atlaiz nodokljus un paklapojumu cenas pacelj nu cik var.

P pika 28.11.2009

tas ka tur aiziesim pabļaustīties, padziedāt - tas viņiem pie dirsas. !
Vajag vismiesm zemniekiem braukt ar smago tehniku uz Rīgu, aizšķersot ielas lai deputātiņi, preču pārvadātāji utt.. netiek Rīga ! Vajag tā, kā bija barikāžu laikā -.. un neiet prom kamēr visa pasaule mūs sadzirdētu un lai mēs tos deputātiņus padzītu..
es nezinu-, tas tads mans viedoklis :(

R RobinsHuds 28.11.2009

Nav jēgas dziedāt vai dejot vai nest zārkus!!!Tas tikai uzjautrina tos ākstus.Kamēr netiek kādam pa maku tikmēr neviens pat nedomā kustēt.Dažreiz likās ka kāds ir jāpiekauj vai smagi jāaplaupa lai tam mērkaķim pielektu ka nevar tā tautu čakarēt.Tā arī ir jādara ja kas nepatīk tad tikai ar līdzekļiem kas kāda maku ietekmē.Pareiz kapēc neslaukt valsti ja to var izdarīt kā domā mūsu krutie saeimas vīri.Tas ir tāds bacilis ka jāzog pie pirmās izdevības.Pasekojiet līdz finansēm saeimas lielo vīru kontos tad viss būs skaidrs.uzreiz sapratīsat kad kāds ir ko nokruķiji.Diezvai godmanis par savu naudu ceļ māju ārzemēs. vaitik nebūs ko dabujis tad kad palīdz;eja ar parexu tikt galā un ''Aizmirsa'' pāris mēnešus par akcionāriem.Kāpēc mums kā valsts iedzīvotājiem nav tiesību lemt par to vai ņemt aizņēmumu vai nē celt vai nē tiltus un kautkādas nožēlojamas gaismas pilis.Siezvai nabaga lauciniekiem no tā būs kāds labums.Kārtējā naudas skalošana.Tad jau uzreiz varēja pateikt ka kādam pietrūkst un uzreiz paņemt no kasses.Kapēc mums būtu jāuztur tie lohi.Viņiem pat laika nav mājā izgulēties ka jāguļ saeimas sēdēs, kurnu vēl skaidri lemt par to kas notiek valstī.Diezvai lielākajai daļai interesē tas kas notiek sēdēs tikmēr kamēr tas viņus neskar vai vismaz viņu makus. T;ajau ir ja es var;etu sa;nemt 3 ;stukas m;enes;i tad noteikt manas smadzenes arī būtu aptaukojušās un nespētu vairs skaidri domāt un nāktu miegs visu laiku.Laikam kamēr kādu nepiekaus no ministriem uz ielas un neaplaupīs tikmēr neviens no tiem ēzeļiem nesapratīs reālo situāciju valstī.Un ja godīgi tad man kauns par koķi kā izglītības ministri jo izskatās ka visi viņai laiza pakaļu un neko neviens nevar pateikt.Un tā aita vēl atļaujas ārzemēs ņirgāties par mums.Diezvai pati vispār ir aizdomājusies par to ko saka auza.

Z zeitgeist 01.12.2009

Davaj uzrikojam streiku! ATKARTOSIM 13. JANVARI!!!

G Guris 03.12.2009

es ari par to lai mūs nopērk Zviedrija jo noteikti kaut kas mainīsies, letiņi paši šo valsti ievēlēja tagad tā valsts ņem savējos un dr...ž no priekšas un no aizmugures. Žēl un bēdīgi uz to visu skatīties

G glabejzvans 03.12.2009

Dauzot un lauzhot mees radam jaunu darbu - varbuut ne sev, bet kaadam citam. Un dodam vinjiem nopelniit iztikai. Taatad tas tautai naak tikai par labu shajaa bezdarba laikmetaa. Ja valdiiba negrib, lai dauza, tad lai rada mums darbavietas - tad tauta bus aiznjemta darbaa un nebuus laiks iet dauziit.

0 098 04.12.2009

Реально этому очкарику меж глаз сунуть раз чтоб успокоился и потом кататься спокойно.

G gājējs 15.01.2010

Katram savs viedoklis... un katrs ir savā ziņā pieņemams...