Admirals 04.06.2014

заяву напишите в полицию

B bariga 04.06.2014

Es tai kucei aizsūtīju naudu. Ko tagad darīt?

S Sarts 24.05.2019

Es vienu Sabīni Sokolovsku zinu. Kur dzīvo. Ārzemēs. Ja tā ir tā. Manējā Sabīne Sokolovska ir no Ventspils. 21 gads apmēram. Emails mans [slēpt]@inbox.lv

K karinaD 04.06.2014

Es sudzibas.lv atradu identisku saraksti tikai vārds bija Olga. Naudu nesamaksāju, teicu, ka pie līguma slēgšanas.viss - ar to sarakste beidzās...

X ximcx 05.06.2014

Es dabuju tādu pašu vēstuli!Lūdzu neuzķeraties!!!

A aha101 17.06.2014

Man arī bija tā vēstule, bet pārbaudiju adresi "dabā" Tādas nebija, sieva pārbaudija zemesgrāmatā arī tādai personai nebija reģistrēts īpašums.

K kyuubi 30.06.2014

man arī pagadījās uzskriet virsū šiem pašiem krāpniekiem, tik manā gadījumā bija dzīvoklis Baznīcas ielā, drošības nauda 200 EUR un izīrētāja Baiba Bildere, arī scenārijs un teksts identisks, tika elektronisks līgums nosūtīts, kur personas koda vietā norādīts pases nr, un arī mana personas koda vietā prasīts pases nr. utt, jau pēc otrā e-pasta bija skaidrs, ka krāpniece, tekstā locīumi vārdiem jaucas gan sieviešu gan vīriešu dzimumos, uz maniem jautājumiem vispār nekādu atbilžu tik lēja savu ūdeni..

I Inta12 10.07.2014

Lūdzu, uzmanieties. Mums nesen tieši šāds gadījums, tikai mainās valsts un vārds/uzvārds.

Epasta teksts:

Sveicināti vēlreiz,

Šeit sakarā ar dzīvokli, ko vēlējāties īrēt, esmu pārsteigts, tiešām nebiju gaidījis tādu pieprasījumu, acīmredzot, īres tirgus ir atguvies pēc krīzes gadiem. No sākuma biju plānojis dzīvokli izrādīt visiem gribētājiem reizē, lai atbraucot tajā pašā 15. jūlijā vienā reizē visu varu nokārtot, t.i., noslēgt formulitātes ar kārtīgu īrnieku, bet tā kā interesentu ir pārāk daudz, es visiem dzīvokli izrādīt vienkārši fiziski nevaru, savukārt, jau nākamajā dienā es atgriežos Vācijā dēl ļoti saspringtā darba grafika.

Tapēc, ja Jūs tiešām esiet gatavi, reāli ņēmēji, lūdzu, Jums dzīvokli rezervēt sev, iemaksājot rokas naudu viena mēneša īres apmērā - 240 EUR.

Pielikumā dzīvokļa īres līgums, ar visiem maksājuma rekvizītiem, kuru identisku abas puses parakstīsim klātienē 15 .jūlijā. Īres līguma termiņš viens gads, ar iespēju to pagarināt.
Manis iepriekšminētie tiesu darbi man nekādi neliedz juridiski šo dzīvokli nodot īrei, pēcāk iespējama arī īres tiesību izpirkšana vai vienošanas par dzīvokļa izpirkšanu uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Lūdzu, iepazīstaties ar pievienoto līgumu, tur atrunāta arī šīs prasītās rokas naudas iemaksa, tās mērķis un nosacījumi.
Uz šiem rekvizītiem, ar vienmēr turpmāk būs jāpārskaita īres maksa kopā ar komunāliem maksājumiem, līdz katra mēneša 15. datumam. (sīkāk viss atrunāts pievienotajā līgumā)

Jūs kā potenciālie īrnieki man likāties visatbilstošākie, tāpēc ar Jums piedāvāju pirmajiem. Lūdzu, apdomājiet un ziņojiet par Jūsu lēmumu.

Pats jau vairākus gadus pastāvīgi uzturos Vācijā, līdz ar to, man vairs nav konts Latvijas bankās, tamdēļ, īres maksa kopā ar komunālajiem maksājumiem vienmēr būs jāveic uz manas partneres un dzīves draudzenes kontu.

Rekvizīti:

Swedbanka
Elīna Lēģere
171172-11073
LVHABA0551016769635
Summa; 240 EUR
Maksājuma mērķī obligāti norādiet; Līgums Nr 20145/22

Līdz ar rokas naudas iemaksu, Jūs dzīvokli būsiet rezervējuši sev, un līdz Jūsu apskatei un līguma noslēgšanai nevienam citam pirms Jums tas izrādīts vai piedāvāts netiks. Gadījumā, ja nu tomēr apskatot izlemsiet neņemt, dzīvokļa apskates laikā 15. jūlijā, klātienē atgriezīšu iemaksāto rokas naudu. Dzīvoklis izskatās identiski kā bildēs ar visām tajā redzamajām mēbelēm.

Pats Latvijā būšu 15. jūlija pusdienaslaikā, tikšanos dzīvoklī varam runāt no plkst.15.00, tad ar satiekoties es Jums nodotu dzīvokļa atslēgas kā arī parakstītu identiksu īres līgumu kā pielikumā. Ievācoties Jums būs jāmaksā vēl tikai par tekošo mēnesi, t.i., vēl 240 EUR.

Lūdzu, apdomājiet un ziņojiet par Jūsu lēmumu.
Paldies.

Ar cieņu,
Māris Ozoliņš.

M Margarita20 26.08.2014

Es saņēmu no līdzīgi vēstuli.

Sveiki vēlreiz,

No sākuma biju plānojis dzīvokli izrādīt visiem gribētājiem reizē, lai atbraucot tajā pašā 29. augustā vienā dienā visu varu nokārtot, t.i., noslēgt formalitātes ar kārtīgu īrnieku, bet tā kā interesentu ir pārāk daudz, es visiem dzīvokli izrādīt vienkārši fiziski nevaru, savukārt, jau nākamajā dienā es atgriežos Vācijā, dēļ ļoti saspringtā darba grafika.

Tāpēc, ja Jūs tiešām esiet gatavi, reāli ņēmēji, lūdzu, Jums dzīvokli rezervēt sev, iemaksājot rokas naudu viena mēneša īres apmērā - 260 EUR uz manu bankas kontu.
Pielikumā dzīvokļa īres līgums, ar visiem maksājuma rekvizītiem, kuru identisku abas puses parakstīsim klātienē tiekoties 29. augustā.
Īres līguma termiņš viens gads, ar iespēju to pagarināt, iespējama arī īres tiesību izpirkšana vai vienošanas par dzīvokļa izpirkšanu uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Rekvizīti:

Norvik Banka
Normunds Kaulins
p.k. 060669-12967
LV37LATB0002220403355
Summa; 260 EUR
Maksājuma mērķī obligāti norādiet; Līgums Nr. 20020/14

Līdz ar rokas naudas iemaksu, Jūs dzīvokli būsiet rezervējuši sev, un līdz Jūsu apskatei un līguma noslēgšanai nevienam citam pirms Jums tas izrādīts vai piedāvāts netiks. Gadījumā, ja nu tomēr apskatot izlemsiet neņemt, dzīvokļa apskates laikā, 29. augustā, klātienē, atgriezīšu iemaksāto rokas naudu. Dzīvoklis izskatās identiski kā bildēs ar visām tajā redzamajām mēbelēm.

Pats Latvijā būšu 29. augusta pusdienas laikā, tikšanos dzīvoklī varam runāt no plkst.15.00, tad ar satiekoties es Jums nodotu dzīvokļa atslēgas kā arī parakstītu identisku īres līgumu kā pielikumā. Ievācoties Jums būs jāmaksā vēl tikai par tekošo mēnesi, t.i., vēl 260 EUR.

Lūdzu, apdomājiet un ziņojiet par Jūsu lēmumu, pagaidām šādu piedāvājumu esmu izteicis, tikai dažiem kandidātiem, lūdzu, uzrakstiet atbildi gadījumā arī ja atsakāties.
Paldies.

Ar cieņu,