Sabiedriskais transports - Parmaiņas;)

Kapēc Man besi var sabiedriskajā ielikt labas izmaiņas!
Autobusi
4z papildinat reisus
10-Papildināt
12-Papildinat reisus
20-papildināt lai kursē lidz sauļiem!
34-Slegt
26-Papildinat reisus
27-Atkal atgriezt No pinķiem-zolitudei!
45Atgriezt Parmainit no pļavniekiem uz cernikavu!
31-Slegt uztaisit atkal 15d un 15a
52A-parveidot iet no sauļiem lidz centram;)
Ietu gar pļavniekiem gar rigas 93vid ,gar matisa kapiem,un pagriežas centrs;)
3-Autiņu slēgt 30Bet izdarit biežaku no abrenes luidz vakarabuļiem!
36-Kurst lidz bolderajai !
53-Kursu lidz abrenes ielai;)
Ja jus kaut ko izdarisiet tad pateikšo paldies;)
Slegt 23 bet pagarinat ar reisiem 5 aut
11 13 lidz purvciemam;)Trolejbusam
49slegt bet lai kurse no abrenes ielas lidz man tess vai ka tur;D
24 apvienot ar 2 daži varetu iegriezties taja galapunkta
24a butu yawki atgriezt!!
Paldies ja kaut ko izdarisiet
Un ja varetu uztaisit kaut kadyus marsutus no centra lidz jurmalai;)

10trawajam varetu uztaisit lidz valdlauciem sliedes;)
1-Trawaju attgriezt;)
Un uztaisit no jauna 4 kurš gaja no mežparka-uz tapešu ielu;)

Minesota 11.02.2013

Tādas gramatiskas kļūdas, ka negribās lasīt.

Labāk savu murgojumu aizsūti uz Rīgas satiksmi.

A asilaydying 15.02.2013

Jā, lai uztaisa tā, ka tikai Tev ir labi :D

I inesss 15.02.2013

baigais komandieris, nee?:D

donna b 15.02.2013

LOL. Ko Tev Rigas Satiksme atbildeja? Ka driz visu mainis?

C chuuootokkai 01.04.2013

Par 4z es piekrītu, jo 4z savieno Āgenskalnu, Botānisko dārzu, Imantu un Zolitūdi. Un šeit man ir arī savtīgas intereses, jo 4z ir labākais veids kā man nokļūt Imantas stacijā uz vilcienu.
Piekrītu arī par pārējiem, izņemot:
49.autobusu nevar slēgt, jo tas ir pelnošs mašruts. Paskaties pats - 17-18 pēcpusdienā no pieturas IERĒDŅU IELA visi lielie autobusi pilni. Un tieši tāpēc, ka kursē APKĀRT centram.
45.autobuss būtu ienesīgāks, ja tas kursētu maršrutā Imanta-Pļavnieki. Kaut gan, tur var iztikt ar pagarinātu 41.autobusu.
31.ir vitāli svarīgs starp-mikrorajonu transports, taču varētu ieviest vienu līdzīgu maršrutu.
Slēgt Rīgas noslogotāko un vienu no svarīgākajiem - 3.autobusu - ir pilnīgs neprāts.
36.autobusam jākursē līdz Vakarbuļļiem, lai nodrošinātu iedzīvotāju nokļūšanu uz Bolderāju, Imantu, kā arī vasarā Imantas iedzīvotāju nokļūšanu uz pludmali.
53.autobusa kursēšana līdz Abrenes ielai būtu laba lieta, bet tas izraisītu lielāku transporta līdzekļu kavēšanos. No centra uz Zolitūdi jau ir 8.autobuss.
5.autobuss, pagarināts līdz Baložiem, nozīmētu ļoti ilgus kursēšanas laikus, kas visu procesu kavētu.
24.autobuss būtu jāatstāj kā ir, bet 2.autobusu varētu laist gar Arēnu, pa K.Valdemāra, Duntes, Tvaika, Ezera un tad pa pašreizējo maršrutu, lai autobusi nepārklātos.
11. un 13.trolejbusu varētu pagarināt ne līdz Purvciemam, bet Mežciemam. Vai var daļa uz Mežciemu, daļa uz Purvciemu.

N Navaruizdomatniku 01.04.2013

Tu visus tos transportlīdzekļus izmanto?