www.sudzibas.lv Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEFITA" Darba likumu un darbinieku tiesību pārkāpumi, nodokļu sistēmas apiešana

AtrisinātaSabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEFITA" - Darba likumu un darbinieku tiesību pārkāpumi, nodokļu sistēmas apiešana

Tika konstatēta nereģistrēta naudas darījumu veikšana ar klientiem, neoficiāli darījumi ar partneriem.
Darbinieku algas apjoms neatbilst oficiāli noteiktajam, kā arī darba laiki un slodze. Darba amatiem darbinieku nepieciešamās apmācības neoficiāli tiek apmaksātas no darbinieku darba algas (bez norunas, atskaitīta apmācību izmaksu summa) .
Ir fiksēta nelegāla naudas uzglabāšana un izsniegšana skaidrā naudā periodos, kad uzņēmuma klienti veic samaksu par pakalpojumiem un šo samaksu apMēri neatbilst oficiālajiem datiem vai vispār nav uzskaitīti.

Tika veiktas pārrunas par šiem apstākļiem, kur uzņēmuma vadītāja uz šīm problēmām atbildēja lietojot necenzētus vārdus un neadekvātu uzvedību.

Risinājums: veikt sabiedrības ar ierobežotu atbildību "benefita" inspekciju darbinieku apstākļu, darba algas samaksu un klientu darījumu jomās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta roberts.petrovics 05.11.2020

Sūdzībā minētie apgalvojumi ir nepatiesi vairāku pārpratumu un baumu dēļ.