LV RU
www.sudzibas.lv Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEFITA" Darba likumu un darbinieku tiesību pārkāpumi, nodokļu sistēmas apiešana

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEFITA" - Darba likumu un darbinieku tiesību pārkāpumi, nodokļu sistēmas apiešana

Tika konstatēta nereģistrēta naudas darījumu veikšana ar klientiem, neoficiāli darījumi ar partneriem.
Darbinieku algas apjoms neatbilst oficiāli noteiktajam, kā arī darba laiki un slodze. Darba amatiem darbinieku nepieciešamās apmācības neoficiāli tiek apmaksātas no darbinieku darba algas (bez norunas, atskaitīta apmācību izmaksu summa) .
Ir fiksēta nelegāla naudas uzglabāšana un izsniegšana skaidrā naudā periodos, kad uzņēmuma klienti veic samaksu par pakalpojumiem un šo samaksu apMēri neatbilst oficiālajiem datiem vai vispār nav uzskaitīti.

Tika veiktas pārrunas par šiem apstākļiem, kur uzņēmuma vadītāja uz šīm problēmām atbildēja lietojot necenzētus vārdus un neadekvātu uzvedību.

Risinājums: veikt sabiedrības ar ierobežotu atbildību "benefita" inspekciju darbinieku apstākļu, darba algas samaksu un klientu darījumu jomās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes