Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “AGGA " SENČI” - autodetaļas

Nekad nepērciet autodetaļas no SIA “AGGA & SENČI” un neielaidieties darījumos ar SIA īpašnieku Aigaru Grīsli.
Zinot to ka lielākā daļa cilvēku nav profesionāļi, viņš pārdod jaunas un arī lietotas detaļas, bet it kā derīgas un gatavas ielikšanai citai automašīnai. Protams, izrādās ka detaļa bez papildus remonta nav derīga un tad tikai sākas tiek rīkotas visādas uzvedumviesošanās un uzvedumekspertīzes pa dažādiem autoservisiem, līdz cilvēks tiek novests līdz izmisumam. Un kad beidzot konkrēti prasi atdot naudu un lai savāc savu nederīgo detaļu, tad izvairās no sarunām vai ja piezvani jau pa nezināmu numuru tiek barots ar solījumiem, drīz dabūsi savu naudu man te šodien iznāca iztērēties, nopirku jaunu ledusskapi.. Un tas ka viņa "lapsas" gājienu dēļ cits paliek bez auto pat vēl vairāk bez ienākumu avota, šim "kungam" jau nospļauties!