www.sudzibas.lv RVO Balt par darba samaksas kavēšanu

RVO Balt - par darba samaksas kavēšanu

Sia RVO Balt kavē darba samaksu.Darba līgumi netiek laicīgi izsniegti,nav noteikta algas dienas datuma tikai formulējums "līdz",kas reāli netiek ievērots,netiek izsniegti darba samaksas aprēķini,kas liedz iepazīties ar nomaksāto nodokļu apmēru.Šīkompānija veic celtniecības darbus valst un pašvaldību apmaksātos objektos,līdz ar to darba algas neizmksāšana ir tikai kādas privātpersonas personīga ieinteresētība.

O

в Владислав 14.05.2012

работодатель не заключает трудовой договор.
РАБОТОДАТЕЛЬ-ОБМАНЩИК!

Охрименко Валентин! Не пишите жалобы на бумажных салфетках!
+ советую следить за выражением!

N Nervs 01.03.2013

Brīnos, ka ši firma vēl pastāv. 2010. gadā nostrādāju nepilnu mēnesi šis firmas objektā Siguldā, kur tika veikta daudzdzīvokļu mājas siltināšana par Eiropas naudu. Samaksu par darbu saņēmis neesmu, tāpat kā citi, kas tur tai laikā strādāja. Objekta nodošana tika atlikta vairākas reizes, un cik dzirdēju pasūtītājs beigās ar firmu tiesājās. Putupolistirola līmes maisi tika glabāti objektā zem klajas debess- protams, ka jau izmirkuši nelietojami.. Vārdu sakot- pilnīgs bardaks!