www.sudzibas.lv RVF vārti Sia nepabeigti darbi

RVF vārti Sia - nepabeigti darbi

Ieteiktu ar šo firmu nesadarboties.Runā skaisti,bet tie darbi uz priekšu neiet.Kvalitāte arī nav tā labākā.Telefonu neceļ un arī neatzvana(kaut kāds bērnudārzs).Paldies Tev Raimond Vendeli!!! (:

J

B bauskenieks 03.11.2015

Man tas pats. Menesi gaidiju uz zvanijos, kamer atbrauc. Atbrauca, darbu lidz galam neizdarija, lielako dalu naudu samaksaju. Pec tam vairak ka menesi zvanijos un tik sanemu solijumus, ka bus. Beigas jau necela telefonu. No cita nr zvaniju un teica, ka bus, bet ta ari nebija.

Neiesaku si viriesa pakalpojumus izmantot.

M Malacis 03.11.2015

nevajag pirkt vārtus no pārpircēja-starpnieka, tā jau ir kļūda . Pavadi dažas minūtes vairāk internetā un pārliecinies, ka vārtus (arī citus produktus) pērc no paša ražotāja (ja ir iespēja), šinī gadījumā vārtu ražotāju pie mums ir gana daudz. Ražotāji bieži vien ir cilvēcīgāki un vairāk domā par savu nākotni (darbu izdara līdz galam), nekā spekulētāji Jānis, Juris, vai Valdis...
Iesaku pavadīt vairāk laika meklējumos, lai mazāk atbalstītu šādus "uzņēmējus".

N Naukšēnietis 12.02.2019

Raimonds Vendelis kā sevi pasniedza vārtu meistars!
Naudu paņēma,vārtus pārdeva kā izrādās ne pilnā komplektācijā!
Protams arī solīto montāžu 1,5 gadu laikā nesagaidīju,sākumā atrunas ar aizņemtību.tad saziņa sms pēc tam neceļ telefonu un neatbild arī uz sms.
Neiesaku ar šo vīru ne kādus darījumus kur iesaistīta nauda un solījumi.

P Piemānīts 23.12.2019

Raimonds darbojas arī ar šādu nosaukumu - labivarti.lv. Jāpievienojas iepriekš minētajam tiešā veidā gan attiecībā uz naudu neapmāna, taču darbu izpildījums ir ļoti vājš, garantijas saistības neuzņemas nekādas un darbu izpildes laikā cenšas palielināt tāmi. Neceļ telefonu, neatzvana, aizbildinās u.t.t. Ieteiktu turēties pa gabalu no šādas sadarbības.