www.sudzibas.lv RV Studio netiek ievēroti līguma punkti

RV Studio - netiek ievēroti līguma punkti

Labdien!
Esmu pamatīgi vīlusies RV Studio darbā. Es šo studiju nesauktu par deju studiju, bet par naudas kāsēju iestādi. Netiek ievēroti daudzi līguma punkti. Treneri treniņos nepiedalās, bērni trenējas paši savā nodabā n-tās stundas. Un kāda tam jēga??? Naudu gan viņiem vienmēr vajag pārskaitīt, tik par ko? Biedru naudu, jo tu skaities tajā klubā? Smieklīgi...
Kad dejotājs uzprasa trenerim kādu deju elementu, treneris pat atbildēt nespēj, beigās pats dejotājs izrādījās daudz reiz gudrāks par treneri. Tad kur nu vēl te runāt par profesionalitāti, kas ir vairāk "uzpūsta" no "Dejo ar zvaigzni" šoviem nekā realitātē esoša. Treneri ir divkoši, jo vienam pāra partnerim palīdz vairāk kā otram, nevalda vienlīdzība. Arī mūzikas iekārtas dažkārt nedarbojas. Es šo sarakstu varētu turpināt ilgi, taču neiesaku Jums NEKĀDĀ GADĪJUMĀ doties uz šo "graustu"! Tas nav tā vērts tērēt savu laiku un naudu...

D

D deja 20.06.2012

Pilnīgi nepiekrītu. RV Studio visi pasniedzēji ir ļoti cilvēciski, saprotoši un pretīm nākoši, visi pasniedzēji strādā kvalitatīvi, ar lielu atdevi un atbildību. Es ceru, ka šī komentāra autore ir nonākusi īstajā klubā, kur patiešām (ne)nodarbojas ar naudas kāšanu. :) Lai veicas!

I ivelis 17.07.2012

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu!!!Rihards un Viola savos audzēkņos ieliek sevi visu!!!

I inula 08.11.2012

Pilnīgi nepiekrītu.Mūs trenēja Silvija.Ļoti daudz ko-visu iemācīja.Tikai žēl, ka Juglas skolā šogad nenotiek treniņi... Tā ka plānojam braukt uz Studiju!!!

T tatata 16.01.2013

Pilnīgi nepiekrītu. Studijā valda ļoti laba un draudzīga atmosfēra.
Pasniedzēji ir daudz labākā kontaktā ar bērniem, nekā bērni ar saviem vecākiem.
Treneri tiek respektēti, jo tie ļoti labi dara savu darbu, dažkārt pat dara vairāk.
Naudas kāsēji ? SMIEKLĪGI Treneri dažkārt pat 1, 5h vada privāto (45min) nodarbību, un pat neprasa samaksu, jo pats pasniedzējs ir aizrāvies un grib iemācīt bērnus dejot.

Divkoši ? PILNĪGAS MUĻĶĪBAS - ja jums liekas, ka jūsu mazais luteklītis ir labākais/-ā, tas nenozīmē to, ka tā domā visi. Deju studijas Rvstudio treneri pret visiem izturas vienādi.

N nataly 05.04.2013

Aizvedu bērnu uz iepazīšanās nodarbību un salīdzinot ar citiem klubiem nepatika. Kā pie jaunā pāra pasniedzējs labi, ja 2 reizes pienāca un noskatījos, ka tur pasniedzējs (samērā vecs) bija kā aizmidzis, kas negāja pie dažiem bērniem vispār klāt un neaizrādīja par soļu nepareizumu un nedejošanu taktī. Tas pats sagaidītu mūsu bērnus, tapēc izvēlējos nevest.