www.sudzibas.lv Ruvana SIA Loti grūts darbs, negribēja maksāt naudas, melošana

Ruvana SIA - Loti grūts darbs, negribēja maksāt naudas, melošana

Работал на фирме Runava три дня. Работа плохо организованна. Работал подсобником. Платили в день-35 евро после высчета налога. Работал по адресу-miera 82. Работа по 8 часов. Час перерыв. Бригадир неадекватный. Постоянно бегает по этажам все проверяет, как работает каждый человек. Пока находится бригадир на работе-курить выходить нельзя. На второй день тащили гигансткую дверь не подъемную, которую нужно поднимать не вручную. На третий день работы, поднимал ламинат. Ламинат нужно было носить с 3 этажа в подвал. Отнес 5 штук, решил отдохнуть 5 минут, бригадир сказал мне, что отдыхать нельзя. После этого пошел в подсобку и сказал, что я работать не буду бригадиру. Деньги выплатили на следующей неделе. Очень нехотя выплатили. Заплатили только тогда, когда позвонил им лично, что мне нужны деньги заплатить за 3 дня. Приехал в офис к ним - maskavas 80. В офисе был владелец фирмы-руслан харламичев и бригадир (имени и фамилии не помню) дали сумму за 3 дня и 20 евро недодали. Я сказал верните 20 евро, на что бригадир сказал, что 20 евро у фирмы снимет налоговая инспекция. Я знал, что он лжет. Я настаивал на своем. Потом руслан сказал, что отдай ему эти 20 евро, сейчас будут новогодние праздники, это будет ему подарок-хотя это не был никакой подарок это были мои деньги, они не хотели мне платить. Оба неприятных типа. Особенно бригадир-вечно с недовольным лицом ходит. Не работайте там, начальство хочет, чтобы вы подписали бумагу и в конце недодадут вам деньги. Лучше там не работать.

Strādāju firma-runava trīs dienas. Darbs ir slikts organizēšana. Strādāju ka palīgstrādnieks. Diena maksa-35 euro pēc nodokļiem. Strādāju adrese-miera 82. Darba laiks-8 stundas. Viena stunda pārtraukums. Brigaderis-neadekvāts. Patstāvīgi skrien pa stāviem, viss pārbauda ka strādā katrs cilvēks. Kad brigaderis ir objekta-nevar iziet uzpīpēt uz 5 minūtes, ja ir pārtraukums iziet ari nevar pīpēt. Pirma diena-uzkopšanās bija. Otra diena uzpoksanas pa stūriem un nesam laminātu. Trešā diena-nesam laminātu. Otra diena nesam trīs cilvēki ļoti smagudurvis. Tas vajag nest ne ar rokam. Uz trešo dienu-brigaderis bija objekta un skatās ka visi cilvēki strādā. Es nesu lamitu smagu no trešā stāva līdz pagrabam. Es atnesu piecas gabalas un gribēju atpūsties 5 minūtes. Bet brigaderis Saka ka atpūsties nevar. Tad es eju leja ģērbtuve. Pagrebjos un saku brigaderim, ka es Iešu prom. Pēc nedēļa brigaderis piezvana, ka es varu saņemt naudas par tris dienam. Es atbraucu ofisa-Maskavas iela 80. Iekša bija ipasnieks-Ruslans Harlamicevs un brigaderis. (vārdu un uzvārdu neatceros brigadera) . Viņi saki ka tagad vajag papīru pārrakstīt ka saņem naudas. Es saku ka šeit vel nav 20 euro pie summa kura viņi grib samaksāt. Bet brigaderis Saka ka no viņas frima paņemt 20 euro nodokļu inspekcija. Es zinu ka viņš melo. Un Ruslans Harlamicevs pēc tam saki viņam: ''iedo vinam sitais 20 euro tagad bus ziemassvetki, lai tas naudas būs viņam davana. ''bet es zināju, ka tas naudas pieder man. Tas nav nekada davana. Viņi gribi lai tu parrakstīja papiru un viņi paņem no tev naudas. Busiet uzmanīgi ja strādasiet Sita galīga firma viss par. Nevajag strādāt tur.

podolansmaksims1 02.11.2023

kartes