www.sudzibas.lv Ruta Furniture (iekš Gigants veikala G.Astras ielā) Vienošanās nepildīšana un klienta maldināšana

Ruta Furniture (iekš Gigants veikala G.Astras ielā) - Vienošanās nepildīšana un klienta maldināšana

Kundzei, kas pārstāv Ruta Furniture, un šim uzņēmumam ieteiktu neuzticēties, ja saņemat solījumus par mēbeļu piegādi no kāda sadarbības veikala.

Bijām veikalā, apskatījām stūra dīvānus, uzreiz neko nenopirkām, bet vienu noskatījām. Ierodoties pēc aptuveni nedēļas, konkrētais dīvāns jau bija pārdots, jautājām vai ir pieejami vēl dīvāni tādā pašā komplektācijā. Uz vietas nebija, bet sazvanoties ar Daugavpils veikalu noskaidroja, ka tāds dīvāns esot un var piegādāt nākamās nedēļas laikā (vienojāmies, ka ir max 2 nedēļas laika), tika veikta avansa iemaksa pilnā apmērā. Kad 2. nedēļa gāja uz beigām ierados, lai uzzinātu kā sokas ar dīvāna piegādi, saņēmu informāciju, ka viņi aizmirsuši ielikt dīvānu kravā un dīvāna nav, bet noteikti nākamajā nedēļā atvedīs. Nākamajā nedēļā sazvanījos, vienojāmies par konkrētu piegādes dienu un laiku uz dzīvokli. Pienāca norunātā diena un laiks, bet nebija ne zvana, ne dīvāna. Zvanīju uz veikalu, pateica, ka viņi esot man devuši ziņu, ka dīvāna nebūšot. Tajā pat dienā ierados veikalā, informēja, ka esot ne to dīvānu iekrāvuši un esot informējuši, ka piegāde norunātajā laikā nebūs (reāli dzīve neviens zvans nebija saņemts). Pieprasīju atgriezt avansu, vismaz to izdarīja bez pretenzijām. Par cik dīvāns patika, teorētiski bijām gatavi uzgaidīt vēl nedēļu, paralēli pētot citus variantus. Arī pēc nedēļas dīvāna nebija, iegādājāmies dīvānu citur. Pagāja vēl 2 nedēļas un saņēmu zvanu no veikala, ka ja kas, tad konkrētais dīvāns esot, bet protams man vairs nebija vajadzīgs. Iesaku neticēt solījumiem no šī veikala pārstāvjiem, jo par saviem vārdiem atbildēt nemāk.

N

A asilaydying 18.04.2013

Ej uz BIGUNKO. Tur labi taisa !

N nautilus 18.04.2013

tas bija 1. vai 2. stāvā? mēs vispirms 1. stāvā atradām foršu dīvānu, taču nebija iespējas izmērus pielabot, paceļoties uz 2. stāvu tikām uz īpašnieku un viņš mums visu noformēja, sanāca turklāt par 40 ls lētāk un par nedēļas aizkavēšanos (kamēr izgatavoja dīvānu) vēl 2 mazos dekoratīvos spilvenus iedeva dāvanā, kas bija ļoti patīkami

J janinaozolina 07.08.2013

GRIBU PATEIKTIES RUTA FURNITURE (ieks Gigant veikala, Maskavas iela 322)PARDEVEJAI, KURA 10 JULIJA PIENEMA MANU PASUTIJUMU SKAPIM LUTER 3D, PEC VAJADZIGA MAN IZMERA UN KRASAS, KO ARI LAICIGI PIEGADAJA, RAZOTS LATVIJA, UN PEC MANA LUGUMA KVALITATIVI VEICA TĀ MONTĀŽU VIŅU DARBINIEKI, KA ARI PALIDZEJA IZVELETIES PEC KATALOGA TURPMAKOS PASUTIJUMUS, NE PIRMO REIZI TUR IEPERKOS MEBELES UN ESMU LOTI APMIERIĀTA AR DARBINIEKU ATBILDIBU.

E eto 07.08.2013

Man gan viss apmierina!