www.sudzibas.lv "Rusova Nami" SIA (Jānis Spalviņš) Slikts mājas apsaimniekošanas serviss,

"Rusova Nami" SIA (Jānis Spalviņš) - Slikts mājas apsaimniekošanas serviss,

Jānis Spalviņš ir minēts šajā portālā jau iepriekš. Viena no mājām ko apsaimnieko ir Ķīšezera iela 15, Rīga.
Pa puntiem:
- hroniska solījumu nepildīšana jeb darīšana ar ļoti lielu lai nobīdi.
- Finanšu informācijas par mājas uzkrājumu fondu atlikumu, tā izlietojumu nesniegšanu dzīvokļu īpašniekiem tiem pieņemamā formā.

Papildināts ente 30.12.2020

Dzīvokļa īpašnieki vairākkārt ir lūguši sniegt informāciju par uzkrājumu fondu, tā atlikumu. Vienīgais ko Spalviņa kungs ir spējis piedāvāt braukt uz biroju un skatīties papīrus.
Par hronisko solījumu nepildīšanu: vēl 2014 g., tika solīts ka sakārtos cokolstāvu, mājas slieksni, no tā nekas netika izdarīts.
Kāpņu telpas otrās durvis- lai risinātu labāku apgaismojumu bija nepieciešams vesels gads, lai finiera vietā ieliktu stiklu, kas laiž cauri gaismu un kāpņu telpā ir pietiekami gaišs.
P.S visādi citādi puisis malacis- sevi savulaik labi ir pārdevis un izmantojot likumdošanas vājās vietas attiecībā uz apsaimniekošanu saņem ienākumus.

E