www.sudzibas.lv Ruslans Straķis Tvaika ielas iemītnieks Melošana, paranoja, lietu pieņemšana par īstenību

Ruslans Straķis Tvaika ielas iemītnieks - Melošana, paranoja, lietu pieņemšana par īstenību

Kas ir sis negudrais? Kāpēc viņš uzdodās par tik svarīgu personu, ka viņu grib nošaut, specdienesti vajā, pieļauju ar steigu jāsauc ātrā palīdžiba lai ved uz tvaika ielas izolatoru. Kaut kādas šausmas. Šie visi murgi no Straķa puses sākās, kad viņam nobankrotēja biobio un straķis holding kur bija 0 apgrozījums, kaut kāda fake firma cilvēku apkrāpšanai gan jau. Ārptāts kaut kād uzskatu šitādus jāspudē tvaika ielā. Pilnīgs pamuļķis, ja viņu gribētu novākt sen to būtu izdarījuši. Nevis saindējuši ar tēju un skatījušies kā šamējais sēž krēslā, pilnīgs pamuļķis.

Good Intentions 30.12.2022

Ienāk prātā uzreiz Arnolda Švarcenegea filma True Lies(Patiesi Meli).

U uns 30.12.2022

Nu patiesi meli tie var būt tikai tad, ja cilvēks ir jucis un pieņem šīs fantāzijas par patiesību un uzvedās tā it kā tiešām tas viss ir patiesība. Bet reāli šizofrēnijas pazīmes. Viņš vēl nav iespundēts palātā?

U uns 30.12.2022

Straķis ir loxs un paliek loxs un viss ko tur vairs paskatijos vinu Facebook, tadi murgi tur nu nezinu, vai ar sapratu vinam labi.Specdienesti vajājot, specdienesti viņu gaida aiz miskastēm, šis sakot nāciet ārā es jūs redzu lasot no lapiņas :))))) Tajā dienā kad specdienesti viņam mājās atslēdza gaismu visam Tukumam pazuda gaisma.:) Drīzāk Straķi tev vieta cirkā par klaunu. Tējā bijis novičok gribējuši kafejnicā noindēt.:) Balabolstvo na bukvu p.