Ruslans Novikovs - krāpšana

Persona - Ruslans Novikovs 041277-12012, e-pasts- [slēpt]@inbox.lv , konta nr - IE04PFSR99107004449470
no cilvēkiem izkrāpj naudu par neesoša dzīvokļa itkā rezervācijas maksu. Izskatās, ka šī persona gan dzīvo Īrijā, tā vismaz pēc bankas konta numura var spriest... Veiksmīgi portālā ss.com un iespējams, ka arī citos, pievieno sludinājumu par dzīvokļa īri, tomēr telefon saziņa neizdodas, jo atrunājas ar to, ka ir ārzemēs - tikai caur watsapp... izkrāpj naudu, deklarē savu dzīvesvietu neesošā ''dzīvoklī'' (ēkā, kur atrodās biroji un offisi), sludinājumu tik pat ātri izdzēš, līdz ir atradis cilvēkus, kuri diemžēl akli notic sludinājumam. Lieki piebilst, ka norunātajā laikā un vietā šī persona neierodās, telefons - izslēgts.
Brīdinu, ja nu kādam kādreiz darīšana ar RUSLANU NOVIKOVU.

R

L livia 21.02.2018

Kurš idiots ļauj sev izkrāpt naudu par lietām, kas nav redzētas/pārbaudītas savām acīm? Kur aitas-tur cirpēji. ;) always

R Rēzija 24.02.2018

tieši tā ! svarīgākais, lai tālāk tev un citiem tā nekad negadās :)

ю Юлия Жданова 23.03.2018

ludzu sazinaties ar mani tel numurs 27189057, man tiesi tas pats variants, esmu arii aita :))))) gaidu no jums sms sazinasimies, es loooti grivu atrast sos cilveekus , izstastiisu , kad sazinaasimies :)