Ruslans Lukjanovs - Krāpnieks

Ja kāds vēlās doties strādāt uz Zviedriju un izdzird šo uzvārdu Lukjānovs,vai Lukjanovi,kā arī Indru Kozuli(Vilne),tad lūdzu neuzraujieties.viņi ir skaisti runātāji un solītāji.Pagājuājā gada kad tur strādājām vairākas brigādes no LV,atgriezāmies bez naudas.Solijumi un tikai solijumi.Lukjanovi tur ir vesela ģimene,trīs brāļi un tēvs.Kā arī viņu draudzenes.Viens no brāļiem bija izveidojis latvijā firmu,dabuja strādniekus prieks zviedrijas,sasolija kalnus un nu nav ne viņa ne firmas latvijā.Arī šobrīd tur strādā latviešu puiši un esot jau sākti čakarēt.Tā kā esiet uzmanīgi.Summas sola,taču par vārdiem neatbild.Ja kas nosūtu viņu e mailus [slēpt]@gmail.com [slēpt]@gmail.com Lai jums visiem veicas.

D darbs 28.11.2012

Tie, kas brauc stradat uz Zviedriju, patiesiba nemaz nopietni nevelas stradat -halturet tas patik, jo doma ka naudu maksa vienkarshi par ierasanos darba . Un labi stradnieki -celtnieki, specialisti var dabut loti labus darbus ar labam algam ari Latvija un nemaz nav jaskraida pa pasauli laimi meklet, un nebus jaraksta par krapniekiem.

D DainisS 01.04.2013

esmu stradajis pie viniem musu brigadei visu samaksaja un biletes vel apmaksaja . viniem vienigi nepatik HALTURETAJI . vienigi ar dzivesvietas atrasanu bija gruti.

B Breed 17.12.2016

Cik es viņus atceros tad nav nekādi godīgie cilvēki.Runāt māk ļoti labi.Pats esmu izbaudījis uz savas ādas.Neiesaku ar viņiem pīties

P Paula1979 29.02.2020

Piekrītu, ka šīs personas rīkojas APZINĀTI negodīgi! Neesat muļķi, nesadarbojaties ar viņiem!