www.sudzibas.lv Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus

Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus - Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus

Labdien. Lasu to, ka Ruslans Kulabuhovs ir Topradio direktors.
Taču gribu pastāstīt par viņa sastrādātajām nelietībām pirms vairākiem gadiem
Tas viss risinājās aptuveni pirms 18 gadiem, kad Ruslans Kulabuvhovs nodarbojās ar vienas latviešu ģimenes terorizēšanu Lāču ielā 1.
Ruslans Kulabuhovs tās latviešu ģimenes dzīvoklim sita ārā logus, arī bojāja durvju slēdzenes, arī ļaunprātīgi grieza telefona vadus un arī terozēja to latviešu sievieti un viņas dēlu.
Cik saprotu, ka toreiz Ruslans no tās latviešu ģimenes gribēja izspiest naudu, jo tā latviešu ģimene bija turīga .
Es dzīvoju blakus mājā un es biju tiešām šokēta, kā toreiz Ruslans Kulahovs neatlaidīgi terorizēja to sievieti, bez jebkāda iemesla, jo tā sieviete atteicās Ruslanam dot naudu , beigu beigās lieta tika ierosināta policijā, jo tomēr Ruslans Kulabuhovs ir mēģinājis vairākas reizes ielauzties tās ģimenes dzīvoklī , izmantojot dažādus paņēmienus, gan sitot ārā tā dzīvokļa logus, gan arī fiziski ietekmējot to latviešu sievieti. Es biju tam visam lieciniece. Pareizi tā latviešu ģimene darīja, ka nedeva Ruslanam Kulabuhovam naudu un nepiekāpās Ruslana Kulabuhova prasībām . Toreiz gan Ruslans Kulabuhovs bija bez jebkādiem iztikas līdzekļiem, un toreiz Ruslans Kulabuhovs apzaga RTU studentus, ar viltu no viņiem izmānot , gan izspiežot naudu.
Taču vienalga arī tagad Ruslans Kulabuhovs ienīst latviešus un ir neapmierināts ar to, ka Latvijā dzīvo tik daudz latviešu.
Esmu lasījusi arī citos forumos, ka Ruslans Kulabuhovs ir arī saņēmis aicinājumus veidot savā radio raidījumus latviski, bet atbildes reakcija ir no viņa puses bijusi ļoti rupja un neadekvāta.
Nesaprotu vienu, ja jau Ruslanam Kulabuhovam nepatīk latvieši, tad ko viņš dara šeit Latvijā?

K klausiitaajs 07.12.2012

Maija (Ainār), jūs esat slima(s) :DDDDDD

K kaljente 07.12.2012

kādas muļķības! jūs esat stulba!

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru

Nandia 09.12.2012

izklausās pēc stāstiņa 'viena tante teica'... sviests... varbūt mazāk skatīties tv ar 'protokoļnām' ziņām, tad mazāk rādīsies, liksies un ... bāc 18 gadu atpakaļ :)) ? nu katrs no mums bērnības laikos gāja ābolus zagt un kāds kaut kur kādu stiklu izsitis - nu un ko tagad ?!