Ruslan Reizmivesh - Krāpšana

Kopā ar trim citiem puišiem un viņu dēliem no Ukrainas (esot no guculu reģiona) uzdevās par ēkas iekšdarbu meistariem, paņēma naudu materiāliem un pazuda, darbu līdz galam neizdarot. Darba kvalitāte - ļoti zema. Kāpņu telpā tika iesākta koka dēlīšu apdare, bet pēc divām dienām "meistaru" vairs nebija. Telefons atslēgts, uz ziņām neatbild. Darba fotofiksācijā redzama rupja paviršība un acīmredzama neprasme izdarīt to, ko uzņēmušies. Žēl, ka nākas vilties cilvēkos no Ukrainas.

Papildināts Rudzpuķe 03.10.2023

Вместе с тремя другими ребятами и их сыновьями из Украины (будучи выходцами из Гуцульского района) они выдали себя за внутренних работников здания, взяли деньги за материалы и скрылись, не выполнив работу. Качество работы - очень низкое. Началась отделка деревянных досок, но через два дня «мастеров» не стало. Телефон выключен, на сообщения не отвечает. Фотофиксация работы свидетельствует о грубой неряшливости и явной неспособности сделать то, за что взялись. Очень жаль разочаровываться в людях из Украины.

Papildināts Rudzpuķe 03.10.2023

Руслан Рейзмивеш

R

Komentāri (1)

Velvetpopstar 03.10.2023

Saprata, ka nekas nesanāk. Tāpēc aizmuka.Ta ir , ka rokas aug no dibena. 😅

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes