Rūjienas saldējums - piemānīšana

Valmierā Limbažu ielas "Maximā" nopirku Rūjienas zemeņu saldējumu"Lux" un biju ļoti vīlusies, kad attaisot tajā ieraudzīju parasto piena saldējumu-baltu.Bez zemeņu garšas, smaržas un krāsas. Apēdu visu, cerībā, ka kaut kur viducī varbūt vēl atradīšu kaut ko no zemeņu saldējuma, bet nekā!Tad atcerējos, ka jau pagājušo vasaru man tā jau reiz bija(tad domāju, ka esmu vienkārši pati kļūdījusies un nopirkusi nepareizo). tagad zinu, ka šī sistēma jau ir regulāra, tikai jautājums, kas ar to nodarbojās??Vai pati Rūjienas saldējuma ražotne, vai arī kādi atdarinātāji.

V

T ToVita 12.06.2011

Vai tad tu nezini, ka rakstītam nekad nevar ticēt! Šoreiz tav iznāca kā tai tantiņai, kura uz malkas šķūnīša sienas izlasīja uzrakstu "хуй ". Trīs reizes pārkrāvusi šķūnītī malku, kāroto mantu tā arī neatrada.

E Elīna 13.06.2011

Ļoti garšīgs saldējums. Uzskatu, ka labākais Latvijā. Ja gribās rozā nokrāsu un zemeņu aromātu, tad pērc citus - ķīmiskākus. Bet vispār tēmu uztvēru - kāds būs kļūdījies cehā pie pakošanas.

A aicis 15.06.2011

Kāds kaut kur bija uzrakstījis, ka lētajam maximas veikalam, lai tas varētu vairāk savārīties, daži ražotāji savu produkciju piegādājot tādā pašā iepakojumā kā citur, bet taisot no lētākām sastāvdaļām.

O Opis 15.06.2011

Ja šos draņķus jūs saucat par saldējumu, tad ziniet, šie mēsli īstam saldējumam nav cienīgi pat klāt stāvēt.Visu nīstajos padomjlaikos saldējumu taisīja no īsta piena vai pat krējuma, toties tagad baltumam pieliek krāsu, visādu ķīmiju, un saldējums gatavs.

V Vita 15.06.2011

Cik zinu, tad Rūjienas saldējumu savā laikā "nogremdēja"tas pats, kas pēc tam nogremdēja Valmieras Sviesta siera bāzi un pēc tam ķērās klāt Valmieras piena kombinātam un nogremdēja(lasi izpārdeva) arī to.
Kādu laiku vēl Rūjienas saldējumam nebija ne vainas, bet tagad...Un runa jau nav par to, ko grib iekšā atrast, bet gan, kā šmauc cilvēkus. Tad jau atverot piena paku, var atrast ūdeni, bet atverot alus pudeli, var atrast sūkalas. Iznāk, ka nav nozīmes ne produkta nosaukumam, ne iepakojumam???

T ToVita 15.06.2011

Latviešiem laikam ir palicis tikai "Preiļu siers", pārējie ir pārdoti leišiem, un pārējiem.Ir nu gan laiki pienākuši, Latvijā ražoto pienu aizved uz Lietuvu, pretī saņemot piena, sviesta, krējuma, un citus aizvietotājus, ko par lētu naudu var nopirkt šo lietuviešu Maximās.